Jauno mediju māksla

Akreditēta akadēmiskā maģistra studiju programma

JAUNO MEDIJU MĀKSLA

(budžeta un maksas studiju vietas)

 

Studiju programmas apakšvirzieni

 

Studiju maksa
3000 eiro
 

Studiju forma un ilgums

Pilna laika studijas – 2 gadi                                                                                             

 

Iegūstamais grāds

Humanitāro zinātņu maģistrs mākslā

 

Programmas saturs

Mākslas pētījumu metodoloģija; Mākslas, zinātnes un digitālo tehnoloģiju vēsture; teorijas un prakse; Vizuālā kultūra un mediju teorija; Akustiskās mākslas un audio kultūra; Interaktīvie mediji; Kultūrā balstīta ekonomika un radošās industrijas.

1.         Digitālā māksla pievēršas mākslas darbu radīšanai, izmantojot digitālās tehnoloģijas,mijiedarbojoties ar zinātni un realizējot radošus projektus jauno mediju mākslā.

2.         Skaņas māksla un elektroniskās mūzikas virziens īsteno kompozicionālas idejas skaņas mākslā, elektroniskajā mūzikā un audiovizuālajās performancēs.

 

3.         Etnohoreoloģija un jauno mediju vide pievēršas profesionālo kompetenču pilnveidei tautas horeogrāfijas kā nemateriālā mantojuma saglabāšanai un attīstībai, saistot to ar digitālo mediju vidi un sekmējot pētniecībā balstītu kvalitatīvu māksliniecisko praksi Dziesmu un deju svētku tradīciju kontekstā.

 

Uzņemšanas prasības

Apakšvirzieniem Digitālā māksla un Skaņas māksla un elektroniskā mūzika – humanitāro vai sociālo zinātņu bakalaura grāds vai 2. līmeņa profesionālā augstākā izglītība humanitārajās zinātnēs vai izglītības zinātnēs, vai informācijas tehnoloģiju zinātnēs, vai datorzinātnēs

 

Iestājpārbaudījumi:

Apakšvirzienam Etnohoreoloģija un jauno mediju vide – otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība un deju un ritmikas skolotāja kvalifikācija vai profesionālā bakalaura grāds izglītībā un deju un ritmikas skolotāja kvalifikācija vai profesionālā bakalaura grāds izglītībā un sporta un deju skolotāja kvalifikācija vai profesionālā bakalaura grāds horeogrāfijā vai humanitāro zinātņu bakalaura grāds Laikmetīgās dejas mākslā.

 

Iespējas pēc maģistra grāda ieguves

 

Studiju veids

 

Apakšvirzieniem Digitālā māksla un Skaņas māksla un elektroniskā mūzika studijas notiek notiek angļu valodā; apakšvirzienam Etnohoreoloģija un jauno mediju vide – latviešu un angļu valodā. Programma tiek īstenota gan Rīgā, gan Liepājā, lekcijas plānotas ceturtdienas un piektdienas vakaros, un sestdienās.  

 

Studiju programmas direktore – Dr. sc. soc. Rasa Šmite, asociētā profesore

 

Kontakti

 26546776; 29141483

rasa@rixc.lv

 

Plašāka informācija: 

http://mplab.lv/lv/izglitiba/1/

https://www.facebook.com/AVdigitalarts/

 

Atpakaļ

Kalendārs

Dec
17

Senāta sēde

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

12:00

Dec
19

LiepU Ziemassvētku sarīkojums

Liepājas Universitāte, Lielā [...]

15:00

Jan
14

Zinātnes padomes sēde

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

12:00