Jaunumi:

Atpakaļ
Sintija Leigute, 21.05.2021 14:57

Ārzemnieki aicināti piedalīties bezmaksas integrācijas kursos LiepājāAicinām visus ārzemniekus, kuri ir trešo valstu pilsoņi, piedalīties bezmaksas integrācijas kursos Liepājā.

Kursu mērķis ir veicināt personu, kuri ir trešo valstu valstspiederīgie un kuri likumīgi uzturas Latvijā, iekļaušanos Latvijas sabiedrībā. Tādēļ no šā gada aprīļa līdz 2022. gada septembrim biedrība „Sadarbības platforma” īsteno projektu „Integrācijas ABC – 4”, kura svarīgākie uzdevumi ir ieviest ārzemniekiem paredzētu kvalitatīvu integrācijas kursa programmu un organizēt interaktīvus, izglītojošus un savstarpēju izpratni veicinošus pasākumus gan Latvijā dzīvojošo ārzemnieku, gan uzņemošās sabiedrības pārstāvjiem. Galvenās aktivitātes būs integrācijas kursi, bezmaksas Latviešu sarunvalodas klubs (var bezmaksas apgūt latviešu valodu ar dažādiem līmeņiem), starpkultūru komunikāciju veicinoši pasākumi, kā arī koprades un kopējo interešu pasākumi.

Kursi notiks 4 nedēļas (darba dienās no rīta vai vakaros), divreiz nedēļā tiešsaistē, platformā Zoom, kurus vadīs Latvijā pieredzējuši un profesionāli pasniedzēji par dažādām ar Latviju saistītām tēmām.

Kursos izzināsim:

  • Kāda ir Latvijas ekonomika, tradīcijas, vērtības, īpatnības, salīdzinot ar citām valstīm?
  • Kur un kā var sadraudzēties ar latviešiem?
  • Kā uzsākt savu biznesu jeb darbu Latvijā?

Nodarbības - latviešu, krievu, angļu vai citās valodās. Kursu apguves noslēgumā dalībnieki saņems kursu apliecības.

Pieteikšanās, aizpildot pieteikšanās anketu līdz 30. maijam. Anketa ir pieejama šeit: https://ej.uz/zdjn un plašāka informācija, rakstot kursu koordinatorei Sintijai Leigutei uz e-pastu: sintija.leigute@liepu.lv, tālrunis: 29944679.

Projektu „Integrācijas ABC– 4” Patvēruma, migrācijas un integrācijas fonda ietvaros īsteno biedrība „Sadarbības platforma”. Projektu līdzfinansē Eiropas Savienība. Granta līguma nr. PMIF/8/2020/4/04.