LiepU studijas uzsāk studenti no dažādām valstīm (0)

Sabiedrisko attiecību daļa
05.09.2018

Foto: Ģirts Gertsons

Kā ierasts septembra sākumā studenti, kuri ieradušies no citām valstīm, tika aicināti uz iepazīšanās pasākumu, lai pēc iespējas veiksmīgāk integrētos studiju vidē.


Septembrī studijas Liepājas Universitātē Erasmus+ apmaiņas programmā uzsāk 25 apmaiņas studenti no Vācijas, Turcijas, Dienvidkorejas, Francijas, Spānijas un Lietuvas.


Erasmus+ programmas apmaiņas studenti Liepājā ieradušies no Johannes Gūtenberga universitātes Maincā (Vācija), Rietumkatoļu Universitātes (Francija), Las Palmasas Universitātes (Spānija), Šauļu Universitātes (Lietuva) un četrām dažādām Turcijas universitātēm – Sakārijas Universitātes, Anadolu Universitātes, Ankaras Jildirima Bejazita universitātes un Kodžaeli Universitātes. Studenti no Dienvidkorejas šeit studēs, pamatojoties uz divpusējo sadarbības līgumu starp Liepājas Universitāti un Handongas Globālo universitāti.


Jaunieši iecienījuši tādas studiju programmas kā „Biznesa un organizāciju vadība”, „Eiropas valodu un kultūras studijas”, „Informācijas tehnoloģija”, “Sociālais darbinieks” un „Pamatizglītības skolotājs”.


Šajā akadēmiskajā gadā studijas uzsākuši ir arī vairāk nekā 30 pilna laika studenti no Moldovas, Indijas, Pakistānas, Filipīnām un Bangladešas. Visvairāk studentu studēs bakalaura līmeņa studiju programmā “Informācijas tehnoloģijas”, palielinājies studentu arī skaits bakalaura studiju programmā „Eiropas valodu un kultūras studijas”. Šobrīd LiepU studē gandrīz simts pilna laika ārzemju studentu no Moldovas, Ukrainas, Ganas, Bangladešas, Indijas, Pakistānas, Šrilankas, Azerbaidžānas, Krievija, Ķīnas, Filipīnām.


Liepājas Universitāte novērtē to, ka katru gadu pieaug ārzemju studentu absolventu skaits. Šogad tie bija gan bakalaura, gan maģistra līmenī.

Atpakaļ

Neviens komentārs šim ierakstam vēl nav pievienots.

Zemāk novietotajā laukā, lūdzu ievadiet drošības kodu k43q, pretējā gadījumā Jūsu komentārs netiks pievienots:

Nosūtīt

Kalendārs

Nov
16

iWeek: UPDATE Zinātniskā konference....

MĀKSLAS PĒTĪJUMU LABORATORIJA [...]

13:00

Nov
16

iWeek: UPDATE Izstādes atklāšana “UPDATE 2.0”....

MĀKSLAS PĒTĪJUMU LABORATORIJA [...]

18:00

Nov
16

iWeek: UPDATE Performanču vakars un koncerts...

Friča Brīvzemnieka iela 28, [...]

21:00

x