Vēl var pieteikties studijām Liepājas Universitātē (4)

Simona Laiveniece
Sabiedrisko attiecību daļa
10.08.2018

Foto: Ģirts Gertsons

Līdz 17. augustam turpinās pieteikšanās studijām Liepājas Universitātē gan pamatstudiju, gan augstākā līmeņa studiju programmās. Kopumā Liepājas Universitāte piedāvā studijas teju 30 studiju programmās dažādos studiju līmeņos un virzienos – izglītībā, pedagoģijā, mākslā, valodās un kultūrā, vadībā, informācijas tehnoloģijā, veselības aprūpē, sociālā labklājībā, vides aizsardzībā.

 

Studētgribētājiem ir pieejamas maksas studiju vietas visās universitātes piedāvātajās studiju programmās. Turklāt vēl iespējams iegūt valsts finansētas pamatstudiju (bakalaura) vietas programmās "Baltu filoloģija, kultūra un komunikācija", "Informācijas tehnoloģija”, “Jauno mediju māksla”, “Mehatronika”, “Vides un atjaunojamo energoresursu pārvaldība un inženierija”. Savukārt augstākā līmeņa studijās valsts finansētās vietas ir pieejamas programmās “Ekotehnoloģijas”, “Informācijas tehnoloģija”, “Karjeras konsultants”, “Vispārējās izglītības skolotājs (matemātikā, fizikā, bioloģijā)”.

 

Svarīgi, ka studentam iestājoties maksas studiju vietā un studējot ar labām sekmēm, turpmākajos gados ir iespējas studijas turpināt budžeta vietā. To nodrošina rotācijas princips – studiju sekmju izvērtēšana vienu reizi gadā.

 

Pieteikšanās studijām notiek no pirmdienas līdz trešdienai no plkst. 14.00 līdz 17.00 un ceturtdien - piektdien no plkst. 9.00 līdz 13.00. Studētgribētājiem līdzi jāņem pase vai identifikācijas karte un izglītības dokumenti, kā arī studiju pieteikuma maksu apliecinošs dokuments. Tālrunis uzziņām 26190339.

Atpakaļ

Barnabijs 11.08.2018 15:52:08

LiepU ir ļoti alkatīgi!Par dokumentu noformēšanu uzņemšanā pieprasot 30+10+utt..Pie tam nekas netiek garantēts un info par budžeta vietu konkrēto skaitu ir slēpta.Ja izvēlētajā specialitātē nebūs vēl 2-3 studenti iekļuvuši,arī tad Tev nav dota iespēja studēt!Neviens ne soli nav gatavs pretim panākt.Galvenais-ievērot birokrātiskās procedūras !Arī tad ja esi apguvis līdzīgus priekšmetus,jāmācās par savu naudu tas pats otrreiz.Kā dēļ Vadībzinības jāstudē par 1 gadu vairāk.

VĀRDSLinda 11.08.2018 16:05:29

ATSAUKSME
Piekrītu! Nevajag gausties par studentu trūkumu, ja paši esat kūtri un nelaipni.Uzņemšanā vienkārša darbiniece nevar izlemt birokrātisku šķēršļu radītas problēmas.Bet mācībspēki ir atvaļinājumā un arī neko nevar palīdzēt. Bauda ārvalstu sauli un jūru.Vai kāds vairāk vai mazāk studēs.Viņus tas neskar.

Vadības zinības - skaidrībai 13.08.2018 11:03:21

Vadībzinības par 1 gadu vairāk ir jastudē tiem studentiem, kuri iepriekš ir ieguvuši AKADĒMISKO bakalaura grādu bez profesionālās kvalifikācijas, un kuru iegūst galvenokārt 3 gados. Savukārt par gadu mazāk jāstudē tiem studētgribētājiem, kuri iepriekš ieguva PROFESIONĀLO bakalaura grādu un papildus profesionālo kvalifikāciju. Latvijā, lai iegūtu maģistra grādu, ir jāstudē ne māzāk par 5 gadiem. Pēc Jūsu gadījuma var spriest, ka Jums ir akadēmiskais bakalaura grāds, kurš iegūts 3 gados.

Vadības zinības - skaidrībai 13.08.2018 11:05:00

P.S.
PROFESIONĀLO bakalaura grādu un papildus profesionālo kvalifikāciju iegūst 4 gados.

Zemāk novietotajā laukā, lūdzu ievadiet drošības kodu n2eo, pretējā gadījumā Jūsu komentārs netiks pievienots:

Nosūtīt

Kalendārs

Dec
17

Senāta sēde

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

12:00

Dec
19

LiepU Ziemassvētku sarīkojums

Liepājas Universitāte, Lielā [...]

15:00

Jan
14

Zinātnes padomes sēde

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

12:00