LiepU mācībspēki un studenti izstrādā aplikāciju par Jūrmalas parku (0)

Simona Laiveniece
Sabiedrisko attiecību daļa
30.11.2017

Foto: publicitātes

Liepājas Universitātes mācībspēki un studenti kopā ar Zinātnes un inovāciju parku (ZIP) pēc Liepājas domes pasūtījuma ir radījuši Liepājas Jūrmalas parka kokaugu izziņas takas informatīvo bukletu un aplikāciju, kas pilsētniekiem un viesiem ļaus iepazīties ar Jūrmalas parkā augošajām koku sugām, kā arī būs labs izzinošais materiāls skolēniem. Projekta koordinatore no Liepājas Universitātes puses ir bioloģijas doktore Māra Zeltiņa.


Prezentējot projektu, Liepājas Universitātes lektore Inta Znotiņa  norādīja, ka sarakstā ir 66 no apmēram 140 koku sugām, kuras atrodamas Jūrmalas parkā. Aplikācija ir izmantojama gan datorā, gan mobilajā versijā, un kopā ar fotogrāfijām un karti, uzklikšķinot ļauj uzzināt, kas kurš ir par augu.


Pasūtītāju tikšanās reizē pārstāvēja Liepājas domes Vides nodaļas vadītāja Dace Liepniece, kura kopā ar Tūrisma informācijas biroja vadītāju Intu Šoriņu atzina, ka ir paveikts apjomīgs darbs. Savukārt Liepājas domes sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja Zita Lazdāne atzīmēja, ka novēršot sīkas neprecizitātes, lietotne būs gatava izmantošanai.


Līdz gada beigām izstrāde ir jānodod pasūtītājam, un tālāk jau Liepājas dome lems, kur tā būs pieejama.

Atpakaļ

Neviens komentārs šim ierakstam vēl nav pievienots.

Zemāk novietotajā laukā, lūdzu ievadiet drošības kodu tjw7, pretējā gadījumā Jūsu komentārs netiks pievienots:

Nosūtīt

Kalendārs

Aug
31

Darbinieku kopsapulce

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

11:00

Aug
31

Senāta sēde

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

12:00

Sep
03

2018./2019. studiju gada sākums

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

21:00