LiepU drīzumā varētu mācīt ķīniešu valodu (1)

Simona Laiveniece
Sabiedrisko attiecību daļa
13.09.2017

Foto: publicitātes

Liepājas Universitātē ar lietišķu piedāvājumu bija ieradušies Latvijas Universitātes Konfūcija institūta vadītājs no Ķīnas puses – profesors Šans, no Latvijas puses profesors Pēteris Pildegovičs un institūta pārstāvji.


Sarunā ar Liepājas Universitātes zinātnes prorektori Ievu Ozolu tika izteikts piedāvājums mācīt ķīniešu valodu Liepājas Universitātē sadarbībā ar Konfūcija institūtu. Pagaidām tie varētu būt kursi visiem interesentiem, ko nodrošinātu Mūžizglītības nodaļa. Konfūcija institūtam šāda pieredze ir ne tikai Rīgā, bet arī Daugavpilī un Rēzeknē.


Sadarbības partneri nodrošinātu ķīniešu valodas kursus ar mācību materiāliem un pedagogu no Ķīnas. Apmācība notiktu 10-12 cilvēku grupās, bet apmācāmo vecums var būt, sākot no 7 gadiem. Ķīnas pedagogi ir ar izglītību ķīniešu valodas mācīšanai ārzemniekiem, tātad strādā ar piemērotu metodiku. Darba valoda būtu angļu, bet kursu intensitāte – 3 lekcijas nedēļā, no kurām divas veltītas valodai, bet viena – kultūrai.


Sadarbības rezultātā nodrošinātie kursi ķīniešu valodas apmācībai varētu sākties pēc līguma parakstīšanas ar LU Konfūcija institūtu.

 

Atpakaļ

Stskeir 20.09.2017 22:18:38

Lieliskas ziņas!

Zemāk novietotajā laukā, lūdzu ievadiet drošības kodu nz3w, pretējā gadījumā Jūsu komentārs netiks pievienots:

Nosūtīt

Kalendārs

Jun
26

HMZF studentu izlaidums

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

12:00

Jun
26

PSDF studentu izlaidums

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

15:00

Jun
27

PSDF studentu izlaidums

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

12:00

x