Atceries studiju gadus fotogrāfijās (2)

Zane Jansone
Sabiedrisko attiecību daļa
06.06.2017

Foto: publicitātes

Liepājas Universitāte ceļā uz salidojumu aicina iesaistīties ikvienu absolventu, bijušos un esošos  mācībspēkus un darbiniekus, iesūtot fotogrāfijas ar studiju laika dažādiem notikumiem. No tām izveidotā foto galerija būs skatāma absolventu salidojumā .


Fotogrāfiju digitālā formātā līdz 26. jūlijam gaidīsim e-pastā zane.jansone@liepu.lv. Ja fotogrāfijas nav iespējams nosūtīt digitālā formātā, tās var nest uz Liepājas Universitāti  116. kabinetu, kur tās tiks ieskenētas un atdotas atpakaļ. Ja iespējams, pie bildes vēlams pievienot aptuveno bildes tapšanas datumu.


Priecāsimies par visu gadagājumu fotogrāfijām.

Atpakaļ

Anita Studente 26.08.2017 13:27:55

Rektorei aizsūtīju vairākus atmiņu stāstus , kā arī video apsveikumu visiem salidojuma dalībniekiem no kādreizējā Studentu kluba. Laikrakstā " Kursas Laiks" 25. augustā bija raksts par studentu kaklasaites brālību. To arī nekur neredzu. Bija jābūt arī absolventes Ligitas Dambes lieliskam atmiņu rakstam. Kur šie visi materiāli tagad ir?

Liepājas Universitāte 28.08.2017 14:17:13

Labdien, Anita!
Šobrīd materiāli atrodas LiepU arhīvā, bet salidojuma laikā tie bija publiski pieejami visiem absolventiem. Kā arī - citāti no Jūsu un Ligitas Dambes vēstulēm, atrodami LiepU sociālajos kontos.

Zemāk novietotajā laukā, lūdzu ievadiet drošības kodu sxni, pretējā gadījumā Jūsu komentārs netiks pievienots:

Nosūtīt

Kalendārs

Nov
26

Senāta sēde

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

12:00

Dec
03

Zinātnes padomes sēde

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

12:00

Dec
10

Studiju padomes sēde

Liepājas Universitāte, Lielā [...]

10:00

x