Par LiepU rektori tika ievēlēta profesore Dace Markus (2)

Simona Laiveniece
Sabiedrisko attiecību daļa
16.06.2016

Foto: Ģirts Gertsons

16. jūnijā Liepājas Universitātes Satversmes sapulcē ar 56 balsīm par un 2 pret par Liepājas Universitātes rektori tika ievēlēta profesore Dace Markus.


Satversmes sapulces gaitā rektora amata kandidāte vēlreiz akcentēja svarīgākos punktus savas darbības programmā, uzsverot nepārtrauktu pilnveidošanās procesu un vajadzību pēc saliedēta kolektīva, kā arī pēc atsaucīgiem, atbildīgiem studentiem un absolventiem kā kompetentiem profesionāļiem. Tas kopā rada mūsdienīgu augstākās izglītības iestādi.


Humanitāro un mākslas zinātņu fakultātes dekāne Zanda Gūtmane diskusijā atzīmēja: „Darbaspēks, enerģija, cilvēciskums – tās ir īpašības, ko es redzu rektora amata kandidātē un tās ir īpašības, kas ir svarīgas, lai Liepājas Universitāte kļūtu par sevi.” Savukārt Pedagoģijas un sociālā darba fakultātes dekāne Ilze Miķelsone teica: „Būtiska ir piederības izjūta, mums ir svarīgi to atjaunot!”


Pēc ievēlēšanas Liepājas Universitātes rektore Dace Markus teica: „Paldies tiem diviem, kas bija pret. Tas neļaus man kļūt iedomīgai!”

FOTO
Atpakaļ

kriksis 21.06.2016 15:51:15

Novēlu jaunajai vadītājai izturību un spēju visu sakārtot.
No studentu puses gribu teikt, ka noteikti jāsakārto absurdā kārtība, kas paredzēta pirms skolas pabeigšanas - apgaitu lapas. Konkrēti ir runa par kopmītnēm. Nav loģiski, ka personai, kas kopmītnēs nav dzīvojusi ne vienu dienu pēkšņi jādodas turp, lai dabūtu apliecinājumu, ka nav nekādas saistības. Turklāt darbinieks no kura šo parakstu var dabūt atgriežas no pusdienu pārtraukuma 40 min vēlāk, nekā norādīts darba laikā. Sanāk, ka 2h vietā paiet gandrīz 3h. Skumji, ka šitā jābojā diena. Ir 21.gs. vai tiešām tā visa procedūra nav atrisināma elektroniski?? Augstskolai ir tik daudz vērtīgu speciālisti, kas, manuprāt, būtu spējīgi izveidot nepieciešamo programmatūru.

interesents 22.06.2016 09:11:28

Atklātības, caurspīdīguma un objektivitātes nodrošināšanai, pamatojoties uz informāciju portālā irLiepāja http://www.irliepaja.lv/lv/raksti/liepajnieki/par-liepu-rektori-parliecinosi-ieveleta-profesore-dace-markus/ lūgums nodrošināt visiem interesentiem piedalīšanās iespējas LiepU Promocijas padomes sēdē šī gada 22. jūnijā Pāvela Jura promocijas darba aizstāvēšanā Online režīmā.

Zemāk novietotajā laukā, lūdzu ievadiet drošības kodu iec3, pretējā gadījumā Jūsu komentārs netiks pievienots:

Nosūtīt

Kalendārs

Sep
20

IT drošības seminārs "Realitāte virtuālajā...

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

11:00

Sep
21

Grāmatas "Profesionālā pilnveide sociālajā...

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

17:00

Oct
01

Senāta sēde

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

12:00