Nav noteikts

Atpakaļ
16.10.2013

Iespēja doties apmaiņas studijās uz Songsil Universitāti Dienvidkorejā

Pamatojoties uz noslēgto abpusējo sadarbības līgumu starp Songsil Universitāti (Soongsil University) Seulā, Dienvidkorejā un Liepājas Universitāti, studentiem ir iespēja doties apmaiņas studijās uz Dienvidkoreju un pavadīt vienu vai divus semestrus Songsil Universitātē.


Noslēgtais līgums paredz, ka apmaiņas studentiem nav jāmaksā maksa par studijām Songsil Universitātē. Pirmajam apmaiņas studentam no Liepājas Universitātes netiks piemērota arī mēneša maksa par kopmītnēm. Ceļa, apdrošināšanas, uzturēšanās un citi izdevumi studentam jāsedz no saviem līdzekļiem.


Pieteikšanās termiņš apmaiņas studijām Songsil Universitātē pavasara semestrī ir līdz 2013. gada 15.novembrim. Semestris sākas 2014.gada 3.martā un beidzas 2014.gada 21.jūnijā. Studijas norisināsies angliski un studentiem bez papildus maksas būs jāapgūst arī korejiešu valoda.


Vairāk informācijas ŠEIT


Ja jūs ir ieinteresējis šis piedāvājums, lūdzu, sazinieties ar Ārzemju sakaru daļu, rakstot uz e-pastuacentrs@liepu.lv , erika.lauberga@liepu.lv vai sazinieties personīgi, zvanot pa tālr. 63407762 vai tiekoties 218.kabinetā (Lielā iela 14).