Notiks Erasmus+ informatīvie semināri “Atnāc! Uzzini! Dodies un izzini!”

 

Š.g. 10. un 11. februārī Liepājas Universitātes (LiepU) studenti aicināti uz Erasmus+ informatīvajiem semināriem par studiju un prakšu mobilitātēm “Atnāc! Uzzini! Dodies un izzini!”, kuros būs iespējams ne tikai visu uzzināt par Erasmus+ programmu, bet arī dzirdēt studentu iedvesmas pilnos stāstus par studijām vai praksi ārvalstīs.  

Lasīt vairāk

Pieejamas Lietuvas valdības stipendijas studijām, pētniecībai un vasaras kursiem

 
Lietuvas Republikas Izglītības apmaiņas atbalsta fonds piedāvā stipendijas studijām un pētniecībai Lietuvas augstskolās un dalībai lietuviešu valodas un kultūras vasaras kursos. Pieteikumu iesniegšanas termiņi – 2015. gada 1. marts (vasaras skolas) un 1. aprīlis (studijas un pētniecība).

 

Lasīt vairāk

LiepU tiks pārstāvēta Šrilankas lielākajā izglītības un karjeras izstādē „EDEX Expo”

 

Lai popularizētu Liepājas Universitātes starptautiskās studiju programmas, veicinātu starptautisko atpazīstamību un piesaistītu ārvalstu studentus, Liepājas Universitātes Ārzemju sakaru daļas galvenais speciālists starptautiskās sadarbības jautājumos Patriks Morevs piedalīsies Šrilankas lielākajā izglītības un karjeras izstādē „EDEX Expo”.


Lasīt vairāk

Čehijas Republikas valdības stipendijas čehu valodas vasaras kursiem

 
Čehijas Republikas Izglītības, jaunatnes lietu un fiziskās audzināšanas ministrija piedāvā Latvijas studentiem un akadēmiskajam personālam stipendijas dalībai čehu valodas un kultūras vasaras kursos 2015. gada vasarā. Pieteikšanās līdz 2015. gada 13. martam.

 

Lasīt vairāk

Interesenti aicināti uz informatīvu semināru par ERASMUS+ prakses iespējām Grieķijā

 

Š.g. 10. decembrī plkst. 11.30 Liepājas Universitātē (Lielā iela 14), 430. telpā, profesionālo studiju programmu studenti aicināti apmeklēt kompānijas „Job Trust” prezentāciju par ERASMUS+ prakses iespējām Grieķijā.


Lasīt vairāk

Kalendārs

Nov
26

Senāta sēde

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

12:00

Dec
03

Zinātnes padomes sēde

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

12:00

Dec
10

Studiju padomes sēde

Liepājas Universitāte, Lielā [...]

10:00

x