Ķīnas Tautas Republikas valdība piedāvā stipendijas

 

Ķīnas Tautas Republikas (ĶTR) valdība piedāvā Latvijas studentiem un akadēmiskajam personālam desmit stipendijas studijām un pētniecībai Ķīnā 2016./2017. akadēmiskajā gadā. Pieteikšanās termiņš – 2016. gada 14. marts.


Lasīt vairāk

Saņem Korejas valsts stipendiju un studē LiepU partneraugstskolā!

 

Liepājas Universitātes studentiem ir iespēja pieteikties Korejas Republikas stipendijai GKS (Global Korea scholarship) un jau pavasara semestrī studēt LiepU partneraugtskolā - Handong Global University.


Lasīt vairāk

Čehijas Republikas valdības stipendijas čehu valodas vasaras kursiem

 

Čehijas Republikas Izglītības, jaunatnes lietu un fiziskās audzināšanas ministrija piedāvā Latvijas studentiem un akadēmiskajam personālam stipendijas dalībai čehu valodas un kultūras vasaras kursos 2016. gada vasarā. Pieteikšanās līdz 2016. gada 14. martam.


Lasīt vairāk

Iespēja pieteikties finansējumam zināšanu apmaiņai ar ASV

 
Līdz 2016. gada 1. februārim nevalstiskās organizācijas un biedrības, kā arī jomu eksperti aicināti pieteikties Baltijas-Amerikas Brīvības Fonda (BAFF) stipendijai un atbalsta programmai Baltijas-Amerikas Dialogs, kas veicina zināšanu apmaiņu starp Baltijas valstīm un ASV.
Lasīt vairāk

Atgūst daļu līdzekļu par Uzbekistānas un Azerbaidžānas izglītības izstāžu apmeklēšanu

 

2015. gada 20. oktobrī Liepājas Universitāte (LiepU) noslēdza vienošanos Nr.L-ĀTA-15-3319 (projekta nosaukums: „Liepājas Universitātes izglītības izstāžu Uzbekistānā un Azerbaidžānā apmeklējums”; Nr. ĀTA/2.3.1.1.1/15/77/149) ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) programmas “Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds. Noslēgtā vienošanās ļauj LiepU atgūt 70% līdzekļu, kas tika izdoti apmeklējot starptautiskās izglītības izstādes Uzbekistānā un Azerbaidžānā.Lasīt vairāk

Kalendārs

Sep
21

Ceturtais OPEN LAB pasākums par tēmu...

Kūrmājas prospekts 13, [...]

09:00

Sep
26

Vairas Kārkliņas grāmatas atvēršanas svētki...

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

15:30

Oct
01

Senāta sēde

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

12:00