Mūžiglītība

Atpakaļ
12.11.2019

Veiksmīgi noslēgušās mācības nodarbinātajām personām

Oktobrī Liepājas Universitātē noslēgušās mācības, kas īstenotas Eiropas Savienības (ES) fondu pieaugušo izglītības projekta “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” (Nr.8.4.1.0/16/I/001) ietvaros.

Mācības tika uzsāktas trīs neformālās izglītības programmās – “Ievads programmēšanā, izmantojot programmēšanas valodu JavaScript”, “Datu analīze un pārskatu sagatavošana” un “Produkta veidošana un pārdošana”.

Programmas “Ievads programmēšanā, izmantojot programmēšanas valodu JavaScript” dalībniekiem bija iespēja iegūt zināšanas un prasmes programmēšanā, apgūstot programmatūras inženierijas pamatus. Neformālās izglītības programmas “Datu analīze un pārskatu sagatavošana” dalībnieki ieguva zināšanas par izklājlapu programmu Excel, savukārt programmas “Produkta veidošana un pārdošana” dalībnieki ieguva zināšanas un prasmes, lai īstenotu savu ideju produkta (preces/ pakalpojuma) veidošanā un pārdošanā.

Mācību noslēgumā dalībniekiem tika izsniegtas apliecības par neformālās izglītības apgūšanu.

Nākamā pieteikšanās kārta mācībām plānota 2020.gada sākumā.

Projekta 4. kārtas ietvaros mācībām varēja pieteikties ikviens strādājošs vai pašnodarbināts iedzīvotājs vecumā no 25 gadiem ar nepabeigtu vai pabeigtu izglītību, kurš vēl nav paaugstinājis profesionālo kompetenci šajā projektā, jo izglītoties par ES fondu un valsts līdzekļiem ikviens nodarbinātais var vienu reizi. Mācībām varēja pieteikties arī tie pieaugušie no 25 gadu vecuma, kuri atrodas bērna kopšanas atvaļinājumā, saglabājot darba attiecības.

Plašāka informācija par projektu: macibaspieaugusajiem.lv un viaa.gov.lv.

Liepājas Universitātes Mūžizglītības nodaļas kontaktpersona:

Ieva Lika

Lielā iela 14, 428. telpa (4.stāvs)

tālr. 20234301, e-pasts: ieva.lika@liepu.lv

Projektu “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” finansē Eiropas Sociālais fonds un Latvijas valsts, sešu gadu laikā līdz 2022. gada 31. decembrim ieguldot vairāk nekā 25 miljonus eiro.

Eiropas Savienības fondu darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 8.4.1. specifiskā atbalsta mērķa "Pilnveidot nodarbināto personu profesionālo kompetenci" projekts “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” Nr.8.4.1.0/16/I/001.