Projekti

Atpakaļ
03.09.2009

ASV vēstniecība izsludina pieteikšanos grantu programmai

 

ASV vēstniecība Latvijā 1. septembrī izsludinājusi pieteikšanos grantu programmai, kuras mērķis ir atbalstīt Latvijas centienus apkarot korupciju un stiprināt sadarbību šajos centienos starp ASV un Latviju.
Vēstniecība gaida projektu pieteikumus no vietējām nevalstiskajām, akadēmiskajām un citām bezpeļņas organizācijām, kas vērsti uz korupcijas samazināšanu un likuma varas stiprināšanu. Prasītā projektu finansējuma summa var būt līdz 15 000 ASV dolāru.
Vēstniecība īpaši gaida tādus projektus, kuru mērķis ir sabiedrības informēšana par atklātības jautājumiem un pilsoņu tiesībām prasīt «caurspīdīguma» nodrošināšanu pārvaldes iestādēs, kā arī izglītojošas kampaņas par šiem jautājumiem. Veiksmīga projekta pieteikuma piemēri varētu būt izglītojoši projekti, video kampaņa, apmācības vadītājiem par uzraudzības jautājumiem un liecinieku aizsardzību, īpašas programmas skolām un augstskolām un informēšanas kampaņas, kas vērstas uz Latvijas jaunatni.
 
 
 Papildu informācija un grantu programmas noteikumu skaidrojums atrodams ASV vēstniecības mājaslapā: http://riga.usembassy.gov.