BIBLIOTĒKA

Māksla

www.lnmm.lv Latvijas Nacionālais mākslas muzejs

www.arterritory.com Interneta mākslas un kultūras portāls latviešu, krievu un angļu valodā

studija.lv Žurnāla interneta versija

Alinari archives „Alinari archives” ir arhīvs, kurā pieejamas vēsturiskas fotogrāfijas un ilustrācijas sabiedrībā, mākslā un kultūrānovisas Eiropas

Artsy „Artsy” ir datubāze, kura nodrošinavienu nolielākajām laikmetīgā smākslas kolekcijām brīvpieejā

Cyberleninka Brīvpieejas resurss, kurā pieejami vairāk neka 900 000 žurnāli dažādās nozarēs. Teskti - krievu un angļu valodā.

Latvijas filmas bibliotēka Vietnē pieejama jaunākā informācija par Latvijā veidotām filmām un animācijām, kā arī informācija par režisoriem un viņu dzīvesgājumu

mediaartbase.de „mediaartbase.de”irdatu bāzemedijumākslā un mākslasdokumentācijā. Kolekcijasietverdetalizētusaprakstošus datus, kā arī audio, video un tekstuālomateriālu

OAPEN (Open Access Publishing in European Networks) pilntekstu zinātnisko grāmatu datubāze vairākās valodās (angļu, dāņu, franču, itāļu, norvēģu, vācu u.c.) un dažādās nozarēs: humanitārās un sociālās zinātnes, māksla, ekonomika, finanses, bizness un menedžments, matemātika, tiesību zinātnes u.c.

Open Culture Datubāzē pieejami bezmaksasaudio grāmatu, tiešsaisteskursu, filmu, valodasnodarbību un e-grāmatu resursi vairākās zinātnēs, arī mākslā

Rīgas Galerija Rīgas Galerija pārstāv nozīmīgākos latviešu laikmetīgos māksliniekus – Venēcijas biennāles (Latvijas Nacionālajā paviljonā), Sidnejas biennāles, Maskavas biennāles, Manifesta un citu svarīgu starptautisku mākslas izstāžu dalībniekus. 

UbuWeb UbuWebirdatubāze, kurā pieejamiresursi avangarda, etnodzejasunautsaiderumākslās

Wikibooks – piedāvā mācību grāmatas dažādu nozaru studentiem. Elektroniskās grāmatas ir atvērta satura (open-content), ko jebkurš var rediģēt un papildināt. Grāmatas pieejamas vairākās valodās un dažādās nozarēs: māksla, bioloģija, bizness un ekonomika, datorzinātne, izglītība, vēsture, valodniecība un literatūra, matemātika u.c.

World Art-Portal - kolekcija sastāv no vairāk kā 150 000 attēliem tādās mākslas jomās kā gleznošana, zīmēšana, dekoratīvā un lietišķā māksla, tēlniecība un arhitektūra. Datubāzes apjoms liecina, ka šis projekts ieņem vienu no vadošajām Krievijas interneta galeriju pozīcijām. 
Pieeja portālam ir atvērta visiem lietotājiem. Reģistrācija ir obligāta, tas nodrošina lietotājiem iegūt papildu iespējas, piemēram, izveidot savu galeriju un apskatīt citu lietotāja galerijas.