Liepājas Universitāte vēl priecīgas Lieldienas!


Lai Jums un Jūsu tuviniekiem sirdssiltas, saulainais, krāsainas un košas Lieldienas.

Lai šie pavasara svētki ir ne tikai dabā, bet arī Jūsu sirdīs!
Lasīt vairāk
Liepājas Universitāte aicina uz Atvērto durvju dienu

Š.g. 11. aprīlī plkst. 11:00 Liepājas Universitātē (LiepU) notiks Atvērto durvju diena, kurā būs iespējams iepazīties ar universitātes studiju piedāvājumu, satikt dekānes, mācībspēkus un studentus, saņemt atbildes uz dažādiem jautājumiem par studiju saturu un procesu, kā arī piedalīties radošajās darbnīcās, konkursos un vērot eksperimentus. Reģistrēšanās notiks no plkst. 10:30 LiepU pirmā stāva foajē, Lielajā ielā 14.

Lasīt vairāk
Notiks lekcija par vecāku lomu bērna attīstībā

9. aprīlī plkst. 17.00 Liepājas Universitātes (LiepU) Mūžizglītības nodaļa lekciju cikla „Mazā akadēmija” ietvaros aicina apmeklēt lekciju „Vecāku loma bērna attīstībā”, kuru vadīs LiepU lektore Mg.sc.educ. Gundega Tomele.


Lasīt vairāk
LiepU aicina pieteikties semināra-praktikuma ciklam par psiholoģisko veselību

No š.g. 11. aprīļa līdz 16. maijam Liepājas Universitātes (LiepU) Mūžizglītības nodaļa organizē semināra-praktikuma ciklu „Psiholoģiskā veselība jeb Laimes un veiksmes formula”. Dalībniekiem būs iespēja papildināt zināšanas par psiholoģisko veselību, pašpalīdzības un relaksācijas paņēmieniem, teorētiski un praktiski iepazīt psiholoģiskos un psihoterapeitiskos palīdzības veidus un paņēmienus. Pieteikšanās līdz 2. aprīlim.


Lasīt vairāk

Jaunumi

Kalendārs

Apr
03
Apr
04
Apr
05
x