Jaunumi:

Atpakaļ
13.02.2012

Liepājas Universitātes studentiem iespēja realizēt sociālus projektus Liepājā

Liepājas Universitātē (Lielā iela 14, 229. kab.) 15. februārī plkst. 14:00 norisināsies jau piektais sociālo projektu konkursa „OPEN MIND” reģionālais pasākums, kurā par reģiona sociālajām vajadzībām diskutēs studenti, augstskolu vadītāji, pašvaldību un sabiedrisko organizāciju pārstāvji.


Pasākuma dalībnieki apspriedīs Liepājas un reģiona sociālās vajadzības, analizēs realizēto sociālo projektu “veiksmes stāstus” un diskutēs, lai veicinātu jaunu ideju rašanos. Interesentiem tiks sniegtas atbildes uz jautājumiem un papildu informācija, kā pieteikties konkursam.


Pasākumā piedalīsies Liepājas sociālā dienesta vadītāja Iveta Bartkeviča, Liepājas Universitātes rektors profesors Jānis Rimšāns, Swedbank Liepājas filiāles pārstāvis Mārtiņš Burke Burkevics, „OPEN MIND” laureāte Madara More un RTU Attīstības fonda pārstāve.


„Open Mind” ir sociālo ideju konkurss studentiem, kura mērķis ir veicināt jauniešu iniciatīvu sociālās vides uzlabošanā un sekmēt Latvijas iedzīvotāju iesaisti vietējai kopienai nozīmīgos projektos. Konkurss dod iespēju jebkuram Latvijas studentam realizēt savu ideju un iegūt nepieciešamo finansējumu projekta ieviešanai.


Konkursa nolikums, kā arī informācija par turpmākajiem reģionālajiem pasākumiem, kas notiek sadarbībā ar pilsētu pašvaldībām, pieejama interneta vietnē - www.open.lv


Projektu ”Open Mind“ organizē Swedbank un RTU Attīstības fonds, šogad tas tiek izsludināts jau piekto gadu pēc kārtas. Projektu informatīvi atbalsta European Hit Radio, 1188, Inbox.lv, ISIC.lv, Prakse.lv.


Vairāk informācijas par projektu ”Open Mind” interneta vietnē www.open.lv.


Papildus informācija:

Kristīne Jakubovska, 

Swedbank preses sekretāre, 

tel. 67444560, mob. 29128208, 

kristine.jakubovska@swedbank.lv