Jaunumi:

Atpakaļ
Simona Laiveniece, 21.04.2021 09:43

Absolventu stāsti: “Esmu savas nozares entuziasts un par to pateicos Liepājas Universitātei!”

Elans Zīverts

Maģistra studiju programmas “Informācijas tehnoloģija” absolvents

Elans Zīverts ir informācijas tehnoloģiju speciālists, kurš savas zināšanas licis lietā dažādos amatos, bet vienmēr meklējis to, ko var uzlabot vai pilnveidot.

“Mūsdienu sabiedrību mēdz dēvēt par informācijas sabiedrību, un es esmu šīs sabiedrības daļas viens no palīgiem. Esmu ieguvis maģistra grādu informācijas tehnoloģijās, šobrīd strādāju Liepājas Tenisa sporta skolā, kurā vienu no uzsvariem attīstībā lieku uz sporta skolas vadības sistēmas ieviešanu un procesu digitalizāciju.

Uzsākot pirmās darba gaitas, secināju, ka nepārtraukti saskatu lietas, kuras var uzlabot, pilnveidot vai varbūt nedarīt vispār. Visnoderīgākās zināšanas, kā to izdarīt, ieguvu Liepājas Universitātē. Līdz ar to gluži loģiski turpināju strādāt informācijas tehnoloģiju sfērā, kas organizācijām palīdz padarīt savus procesus efektīvākus. Pēdējos 11 gadus esmu strādājis dažādos amatos un dažādās organizācijās, sākot no vispārējās izglītības iestādes programmēšanas skolotāja, IT nodaļas vadītāja un beidzot ar iestāžu vadītāja amatu. IT sfērā ir nepārtraukti jāmainās un jāmācās. Visefektīvāk var mācīties, daloties zināšanās ar citiem.

Mērķtiecīgi attīstu savu darbību, balstoties uz tādām pamatvērtībām kā godīgums, kvalitāte, atsaucība un draudzīga sadarbības vide. Esmu savas nozares entuziasts un par to visu pateicos Liepājas Universitātei!”