Jaunumi:

Arhīvs
Atpakaļ
Simona Laiveniece, 15.04.2019

Liepājas Universitāti apmeklē Čehijas Republikas vēstnieks

Šodien Liepājas Universitāti apmeklēja Čehijas Republikas ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Miroslavs Koseks (Miroslav Kosek) ar pavadošajām personām, kurš tikās ar Liepājas Universitātes rektori Daci Marku.

Tikšanās gaitā Liepājas Universitātes Ārzemju sakaru daļas speciāliste iepazīstināja viesus ar universitāti, tās tehnisko nodrošinājumu, studiju programmām, kā arī stāstīja par Liepājas pilsētas piedāvātajām iespējām. Jau šobrīd Liepājas Universitātes sadarbības partneru skaitā ir piecas Čehijas augstskolas.

Vēstnieks atzīmēja Liepājas Universitātes labo reputāciju un teica: “Katrā nopietnā pilsētā ir sava universitāte. Tas ir prestiži jebkurai pilsētai – tie ir jauni cilvēki, jaunas zināšanas, kas attīsta industriju un veido radošumu sabiedrībā.” Čehijas Republikas vēstnieks Miroslavs Koseks vienojās ar Liepājas Universitātes rektori Daci Markus par Masarikas Universitātes vadības vizīti Liepājas Universitātē šā gada maijā un informēja par diviem Čehijas mākslinieku bezmaksas koncertiem, kuri šogad notiks koncertzālē “Lielais Dzintars”.

Savukārt Liepājas Universitātes rektore uzsvēra, cik svarīgi ir meklēt kopīgas pētījumu tēmas, lai varētu veidot sadarbību dažādās zinātnes jomās kopīgos projektos.

Foto ŠEIT.