Jaunumi:

Arhīvs
Atpakaļ
Anita Lazdeniece, 05.03.2019

Studenti aicināti pieteikt partiju LiepU SP vēlēšanām

Liepājas Universitātes Studentu padomes vēlēšanu komisija aicina studentus veidot partiju un iesniegt savu sarakstu līdz š.g. 13. martam 125. telpā, Lielajā ielā 14.

Partijas sarakstā jābūt ne mazāk kā 15 LiepU studējošajiem. Pieteikumā jānorāda katra studenta vārds, uzvārds, studiju programma un studenta apliecības numurs. Katrs izveidotās partijas kandidāts pieteikumā ar savu parakstu apliecina, ka piekrīt kandidēt LiepU SP partiju vēlēšanās. Papildus partijas sarakstam jāpievieno atbalstītāju saraksts ar 15 studējošajiem, kuri ar parakstu apliecina, ka atbalsta izveidoto partiju. Papildus informācija par LiepU SP partiju vēlēšanām nolikumā „Nolikums par LiepU Studentu padomes vēlēšanām”.

LiepU SP partiju vēlēšanas notiks š.g. 27. martā Liepājas Universitātes foajē, Lielajā ielā 14. Balsot var jebkurš LiepU studējošais, uzrādot studenta apliecību.

22. Studentu padomes priekšsēdētāja Alīna Katrīna Kūtre aicina iesaistīties LiepU SP: “Studentu padome ir informācijas avots, kā arī vieta, ar kuras palīdzību Tu vari uzlabot universitāti un savus studiju gadus! Te ik viens var gūt pieredzi gandrīz visās dzīves jomās. Mēs esam atvērti visiem, tāpēc nebaidies! Nāc un veido savus studiju gadus pilnvērtīgākus un interesantākus!”

Liepājas Universitātes Studentu padome ir uz diviem gadiem vēlēta neatkarīga biedrība studējošo tiesību un interešu pārstāvībai Liepājas Universitātē, kas organizē dažādus izklaidējošus un izglītojošus pasākumus, kā arī sniedz sociālo atbalstu. Studentu padomes biedri un aktīvisti ir tie, kuri pārstāv studentu viedokli dažādās LiepU lēmējinstitūcijās, kā Senāts, Bibliotēkas padome, Saimniecības padome, Zinātnes padome, Studiju padome, 4 fakultāšu domes un Satversmes sapulce.

Papildus informācija, rakstot uz e-pastu 22. SP priekšsēdētājai Alīnai Katrīnai Kūtre e-pasts: alina.k.kutre@gmail.com vai zvanot 20073473