Aprit desmit gadi kopš augstskolai Liepājā piešķirts universitātes statuss (0)

Simona Laiveniece
Sabiedrisko attiecību daļa
13.06.2018

Foto: Ģirts Gertsons

Šodien Liepājas Universitātē notika svinīgā Satversmes sēde, kurā līdzās universitātes rektores informatīvajam pārskatam un jauna Senāta vēlēšanām, klātesošie atcerējās laiku pirms desmit gadiem, kad 2008. gada 12. jūnijā Liepājas Universitātei tika piešķirts universitātes statuss, un šobrīd tā ir viena no sešām Latvijas augstākās izglītības iestādēm, kurai ir universitātes nosaukums.

Universitātes vārds ir ne tikai gods, tas nes līdzi arī virkni prasību, kas jāizpilda, lai šo nosaukumu saglabātu, un Liepājas Universitātei tas ir izdevies jau desmit gadu.

           Liepājas Universitātes rektore Dace Markus informatīvajā ziņojumā uzsvēra, ka studentu skaits pārskata periodā, kaut vai par vienu procentu, bet ir palielinājies, ir pieaudzis ārzemju studentu skaits, pie mums aizvadītajā gadā ir strādājuši trīs Fulbraita stipendiāti. Priecē fakts, ka jau divus gadus jauno finansu gadu Liepājas Universitāte iesāk ar budžeta atlikumu no iepriekšējā gada. Ievērojami līdzekļi ir apgūti dažādos projektos, un jaunu vizuālo veidolu ir ieguvusi pati universitāte.


            Universitātes rektore Dace Markus vēlēja: “Būsim arī turpmāk komanda!”  

Atpakaļ

Neviens komentārs šim ierakstam vēl nav pievienots.

Zemāk novietotajā laukā, lūdzu ievadiet drošības kodu zywj, pretējā gadījumā Jūsu komentārs netiks pievienots:

Nosūtīt

Kalendārs

Dec
17

Senāta sēde

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

12:00

Dec
19

LiepU Ziemassvētku sarīkojums

Liepājas Universitāte, Lielā [...]

15:00

Jan
14

Zinātnes padomes sēde

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

12:00