Bakalauru darbu laiks Liepājas Universitātē (0)

Zane Jansone
Sabiedrisko attiecību daļa
12.06.2018

Foto: Ģirts Gertsons

Šobrīd Liepājas Universitātē notiek aktīva bakalauru darbu aizstāvēšana, kad pēdējo kursu studenti iepazīstina nozares speciālistus ar saviem izstrādātajiem pētījumiem, to rezultātiem, secinājumiem un priekšlikumiem, kāda konkrēta uzņēmuma vai procesa darbības uzlabošanai. Jau pa visam drīz tagadējie pēdējo kursu studenti tērps mantijas un dosies saņemt atestātus par augstākās izglītības iegūšanu. Izlaidumi Liepājas Universitātē paredzēti šādos laikos: 


Šodien, 12. jūnijā, ceļā uz izlaidumu, savus bakalaura darbus aizstāvēja Kultūras vadības 4. kursa studentes, kuras savus izstrādātos pētījumus par jomā aktuālām tēmām prezentēja žūrijai, Liepājas kultūras dzīvē zināmām personām – koncertzāles “Lielais dzintars” valdes priekšsēdētājam Timuram Tomsonam, Liepājas Olimpiskā centra vadītājam Aigaram Kārkliņam, komponistam un producentam, Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas radošajam direktoram Jānim Strazdam.


Koncertzāles “Lielais dzintars” valdes priekšsēdētājs Timurs Tomsons topošajām kultūras jomas speciālistēm sacīja: “Esmu priecīgs būt šeit, atgriežoties akadēmiskā vidē. Tas ir pirmais lielais līmenis – bakalaura darbs, ko jūs esat paveikušas, es varu iedomāties, atceroties sevi, cik grūti tas ir. Apsveicu visas ar to, ko četru gadu laikā esat izdarījušas, lai nonāktu šeit. Bija interesanti skatīties un klausīties jūsu darbos, tajā, ar kādu entuziasmu jūs tos esat veikušas. Pirmo reizi biju LiepU studentu darbu aizstāvēšanā un jāsaka, ka tie iepriecināja pozitīvi. Ieteiktu domāt par studijām tālāk, jo šis ir tikai viens posms, ko jūs apguvāt. Skaidrs ir tas, ka kultūras nozarē speciālisti ir nepieciešami.“


Foto ŠEIT.

Atpakaļ

Neviens komentārs šim ierakstam vēl nav pievienots.

Zemāk novietotajā laukā, lūdzu ievadiet drošības kodu om2q, pretējā gadījumā Jūsu komentārs netiks pievienots:

Nosūtīt

Kalendārs

Sep
21

Ceturtais OPEN LAB pasākums par tēmu...

Kūrmājas prospekts 13, [...]

09:00

Sep
26

Vairas Kārkliņas grāmatas atvēršanas svētki...

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

15:30

Oct
01

Senāta sēde

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

12:00