Jaunumi:

Atpakaļ
| Ārzemju sakaru daļa, 30.05.2018 00:00

Dodies praksē pēc studijām!

Erasmus+ programmas piedāvātās iespējas iespējams izmantot ne tikai studiju laikā, bet arī pēc absolvēšanas, dodoties praksē! Tā ir lieliska iespēja tiem, kuri vēl nav atraduši savu sapņu darbu, vēlas celt savu profesionālo kompetenci vai arī vienkārši lietderīgi pavadīt laiku pēc studijām.


Lai praksi īstenotu, tiek piešķirta stipendija (EK stipendiju likmes skatīt šeit - https://www.liepu.lv/uploads/files/E+_Stipendiju_likmes.pdf + apmēram 100eur mēnesī no Latvijas valsts budžeta).


Prakses pieteikuma dokumentus jāiesniedz kamēr vēl esi studenta statusā, tātad – līdz izlaiduma brīdim. Dokumentu iesniegšanas brīdī prakses vieta var vēl nebūt atrasta, tā kā par to nav jāuztraucas – prakses vietu var sākt meklēt arī pēc absolvēšanas. Galvenais – iesniegt pieteikuma dokumentus:

  • pieteikuma anketa;
  • izziņa par sekmību;
  • akadēmiskā izziņa;
  • motivācijas vēstule;
  • CV.


Prakses periods: 2-12 mēneši. Praksē nav jādodas uzreiz pēc absolvēšanas, bet prakse ir jāīsteno gada laikā (tātad – līdz nākamā gada jūnijam).


Ja studē IT, BOV, Tūrisma vadību, Kultūras vadību vai Eiropas valodu un kultūru studijās –ir uzņēmumi, kurus Ārzemju sakaru daļa var ieteikt kā praktizēšanās vietu. Protams, organizāciju, uz kuru vēlies doties, vari meklēt arī pats. Uzmanību gan jāpievērš tam, ka organizācijai jāatrodas Erasmus+ programmas dalībvalstī (ES dalībvalstis + Maķedonija, Islande, Norvēģija, Lihtenšteina, Turcija).

 

Papildu informācija rakstot uz e-pastu: erasmus@liepu.lv vai vēršoties Ārzemju sakaru daļā (Lielā iela 14, 218. Telpa).