Noslēgusies datorzinātņu olimpiāde (0)

Sabiedrisko attiecību daļa
16.04.2018

Foto: Ģirts Gertsons

Sestdien, 14. aprīlī, noslēdzās Dabas un inženierzinātņu fakultātes organizētā Liepājas Universitātes Datorzinātņu olimpiāde 2018, kurā savas programmēšanas prasmes varēja apliecināt skolēni un studenti. Olimpiādē piedalījās ne tikai skolēni no Liepājas, bet arī Dunalkas, Nīcas, Cīravas, Durbes, Ventspils un Jelgavas, kopā pulcējot 146 dalībniekus.


Olimpiādes noslēguma pasākumu atklāja rektore Dace Markus, kura pasniedza “Exigen Services Latvija” naudas balvas studentiem, kuri ieguva godalgotas vietas olimpiādes ietvaros notikušajā programmēšanas konkursā.


Pirmo vietu un 200 eiro naudas balvu programmēšanas konkursā studentiem izcīnīja Erasmus mobilitātes programmas studente no Čehijas Anežka Jáchymová. Otro vietu un 150 eiro ieguva studiju programmas "Informācijas tehnoloģija" 1. kursa students Pēteris Čirkšis, bet trešo vietu un 100 eiro balvu izcīnīja studiju programmas "Informācijas tehnoloģija" 2. kursa students Kristers Andersons.

 

Noslēguma pasākumā klātesošie varēja vērot trīs uzstāšanās:

 

 


Pasākuma noslēgumā diplomus un balvas no pasākuma atbalstītājiem saņēma skolēniem domāto konkursu uzvarētāji. Ar visiem konkursu rezultātiem var iepazīties mājaslapā http://datorzinatnes.liepu.lv.

 

Vēlreiz apsveicam visus olimpiādes konkursu uzvarētājus!


Foto ŠEIT.

 

Olimpiādes organizatoru vārdā

LiepU DIF lektore Inta Znotiņa.

Atpakaļ

Neviens komentārs šim ierakstam vēl nav pievienots.

Zemāk novietotajā laukā, lūdzu ievadiet drošības kodu dzvd, pretējā gadījumā Jūsu komentārs netiks pievienots:

Nosūtīt

Kalendārs

Dec
17

Senāta sēde

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

12:00

Dec
19

LiepU Ziemassvētku sarīkojums

Liepājas Universitāte, Lielā [...]

15:00

Jan
14

Zinātnes padomes sēde

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

12:00