Aicina uz prozas un dzejas meistardarbnīcām (0)

Sabiedrisko attiecību daļa
11.04.2018

Foto: Linda Smilga

Aprīlī Piejūras pilsētu literārā akadēmija (PPLA) organizēs prozas un dzejas meistardarbnīcas, kā arī dosies uz Ventspils Starptautisko Rakstnieku un tulkotāju māju, kur smelsies zināšanas no latviešu un ārzemju rakstniekiem.


Sestdien, 14. aprīlī, plkst. 12.00 Liepājas Universitātē, Kūrmājas prospektā 13, 118. telpā, notiks rakstnieces Janas Egles prozas meistardarbnīca, kurā literārās akadēmijas dalībnieki analizēs savus darbus – bērnības atmiņas, memuārus.


Pēc prozas meistardarbnīcas notiks Latvijas Rakstnieku savienības Liepājas nodaļas vadītājas, Liepājas Universitātes lektores Lindas Zulmanes dzejas meistardarbnīca. Arī šoreiz tiks analizēts divu mēnešu laikā sarakstītais – dzejoļi, kuros ir ietverta vārdu spēle, piemēram, homoformas, homofoni un homogrāfi, konkrētā dzeja.


Abas meistardarbnīcas aicināts apmeklēt ikviens, pat ja līdz šim nav bijusi iespēja būt kādā no PPLA organizētajām nodarbībām.


Aprīļa PPLA programma noslēgsies ar došanos uz Ventspils Starptautisko Rakstnieku un tulkotāju māju, kur divas dienas, 26. un 27. aprīlī, jaunajiem literātiem būs iespēja dzīvot radošā vidē, dažādās meistardarbnīcās iedvesmoties no ārzemju un latviešu rakstniekiem, kā arī radīt savus darbus.


Projektu „Piejūras pilsētu literārā akadēmija” pārstāv nodibinājums “Via Cultura”, un tas tiek realizēts sadarbībā ar Latvijas Rakstnieku savienību, LiepU un Ventspils Starptautisko rakstnieku un tulkotāju māju. Pieteikšanās nodarbībām un plašāka informācija: zlinda@inbox.lv.


Informāciju sagatavoja:

 

Piejūras pilsētu literārās akadēmijas pārstāve

Kristīne Timermane


 

Atpakaļ

Neviens komentārs šim ierakstam vēl nav pievienots.

Zemāk novietotajā laukā, lūdzu ievadiet drošības kodu peus, pretējā gadījumā Jūsu komentārs netiks pievienots:

Nosūtīt

Kalendārs

Dec
17

Senāta sēde

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

12:00

Dec
19

LiepU Ziemassvētku sarīkojums

Liepājas Universitāte, Lielā [...]

15:00

Jan
14

Zinātnes padomes sēde

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

12:00