Notiks radošo darbnīcu – diskusiju cikls par ēdienu kultūrā un mākslā (0)

Simona Laiveniece
Sabiedrisko attiecību daļa
13.03.2018

Foto: publicitātes

Kultūrvietā “Kursas putni” (Kuģinieku ielā 5) ceturtdienās no pulksten 18.00 līdz 20.00 Elektroniskās mākslas un mediju centrs E-Lab sadarbībā ar Liepājas Universitātes  Mākslas pētījumu centru MP Lab aicina uz Radošo darbnīcu - diskusiju ciklu “Virtuves sarunas: ēdiens kultūrā un mākslā”: 15.martā “Kopjot kultūru: fermentēšanas māksla”, 22. martā “Ēdiens un ilgtspēja”, 29. martā “Pārtikas tīkli”, 5. aprīlī “Superpārtika un nepārtika”.


Darbnīcas – diskusijas vada starptautiska mākslinieku grupa – Endrjū G. Patersons (Andrew G. Paterson) un Miko Lipiainenes (Miko Lipiainen) no Somijas un Anna Priedola un Maija Demitere (LiepU MPLab). Pasākuma mērķis ir bagātināt Liepājas kultūras ainu, piedāvājot populārzinātniski izglītojošu pasākumu ciklu mākslas un ekoloģijas jautājumu interesentiem.


Jauno mediju mākslas studiju programmas direktora p.i. Anna Priedola stāsta: “Attīsoties sabiedrībai, mainās arī attieksme pret ēdienu un tā nozīme cilvēka dzīvē un kultūrā. Strauji pieaugot planētas iedzīvotāju skaitam un industriālajam piesārņojumam, pārtikas problemātika kļūst aizvien aktuālāka. Radošo darbnīcu un diskusiju ciklā "Virtuves sarunas: ēdiens mākslā un kultūrā", kā arī šajā ar to saistītajā grupā izzināsim ēdiena mainīgo lomu dažādos sociālos kontekstos, un izmēģināt dažādas eksperimentālās mākslas tehnikas, lai nepiespiestā gaisotnē izzinātu šķietami tik ikdienišķo, tomēr daudzveidīgo pārtikas problemātiku un ēdiena bagātīgo simbolisko nozīmi.”

Atpakaļ

Neviens komentārs šim ierakstam vēl nav pievienots.

Zemāk novietotajā laukā, lūdzu ievadiet drošības kodu fbpt, pretējā gadījumā Jūsu komentārs netiks pievienots:

Nosūtīt

Kalendārs

Dec
17

Senāta sēde

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

12:00

Dec
19

LiepU Ziemassvētku sarīkojums

Liepājas Universitāte, Lielā [...]

15:00

Jan
14

Zinātnes padomes sēde

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

12:00