Notiks radošo darbnīcu – diskusiju cikls par ēdienu kultūrā un mākslā (0)

Simona Laiveniece
Sabiedrisko attiecību daļa
13.03.2018

Foto: publicitātes

Kultūrvietā “Kursas putni” (Kuģinieku ielā 5) ceturtdienās no pulksten 18.00 līdz 20.00 Elektroniskās mākslas un mediju centrs E-Lab sadarbībā ar Liepājas Universitātes  Mākslas pētījumu centru MP Lab aicina uz Radošo darbnīcu - diskusiju ciklu “Virtuves sarunas: ēdiens kultūrā un mākslā”: 15.martā “Kopjot kultūru: fermentēšanas māksla”, 22. martā “Ēdiens un ilgtspēja”, 29. martā “Pārtikas tīkli”, 5. aprīlī “Superpārtika un nepārtika”.


Darbnīcas – diskusijas vada starptautiska mākslinieku grupa – Endrjū G. Patersons (Andrew G. Paterson) un Miko Lipiainenes (Miko Lipiainen) no Somijas un Anna Priedola un Maija Demitere (LiepU MPLab). Pasākuma mērķis ir bagātināt Liepājas kultūras ainu, piedāvājot populārzinātniski izglītojošu pasākumu ciklu mākslas un ekoloģijas jautājumu interesentiem.


Jauno mediju mākslas studiju programmas direktora p.i. Anna Priedola stāsta: “Attīsoties sabiedrībai, mainās arī attieksme pret ēdienu un tā nozīme cilvēka dzīvē un kultūrā. Strauji pieaugot planētas iedzīvotāju skaitam un industriālajam piesārņojumam, pārtikas problemātika kļūst aizvien aktuālāka. Radošo darbnīcu un diskusiju ciklā "Virtuves sarunas: ēdiens mākslā un kultūrā", kā arī šajā ar to saistītajā grupā izzināsim ēdiena mainīgo lomu dažādos sociālos kontekstos, un izmēģināt dažādas eksperimentālās mākslas tehnikas, lai nepiespiestā gaisotnē izzinātu šķietami tik ikdienišķo, tomēr daudzveidīgo pārtikas problemātiku un ēdiena bagātīgo simbolisko nozīmi.”

Atpakaļ

Neviens komentārs šim ierakstam vēl nav pievienots.

Zemāk novietotajā laukā, lūdzu ievadiet drošības kodu 2olq, pretējā gadījumā Jūsu komentārs netiks pievienots:

Nosūtīt

Kalendārs

Sep
21

Ceturtais OPEN LAB pasākums par tēmu...

Kūrmājas prospekts 13, [...]

09:00

Sep
26

Vairas Kārkliņas grāmatas atvēršanas svētki...

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

15:30

Oct
01

Senāta sēde

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

12:00