LiepU notiks starptautiska zinātniskā konference (0)

Simona Laiveniece
Sabiedrisko attiecību daļa
13.03.2018

Foto: Ģirts Gertsons

15. un 16. martā Liepājas Universitātē notiks 24. starptautiskā zinātniskā konference “Aktuālas problēmas literatūras un kultūras pētniecībā” ar šīgada tēmu “Procesi Baltijas valstu literatūrā un kultūrā: vēsture un šodiena”. Konference aizritēs Latvijas, Lietuvas un Igaunijas simtgades zīmē. Referāti izskanēs latviešu, lietuviešu un angļu valodā.


Konferencē piedalīsies referenti no Latvijas, Lietuvas un Austrijas, kuri nolasīs referātus literatūrzinātnē, teātra teorijā un vēsturē, kulturoloģijā, filozofijā, komunikāciju zinātnē un folkloristikā. Konferences laikā darbosies universitātes izdoto grāmatu tirdziņš, bet līdzās zinātniskajiem lasījumiem ceturtdienas vakarā “Namīnā” būs arī neformālu sarunu un dziesmu vakars.


Konferences starptautiskās zinātniskās komitejas līdzpriekšsēdētājs profesors Edgars Lāms ir gandarīts par šo dažādo nozaru speciālistu tikšanos Liepājā, akcentējot, ka konferences nozīme saskatāma gan pētniecisko ideju aprobācijas iespējā referentiem, gan jaunas informācijas un novatorisku atziņu iegūšanas iespējā visiem klausītājiem: “Prieks, ka Liepājas Universitāte spēj sevi pozicionēt kā nozīmīgu pētniecības centru, kuras konferences ieņēmušas stabilu vietu ne tikai Latvijas, bet nu jau arī Lietuvas zinātnieku kalendārā.”


Starptautisko zinātnisko konferenci “Aktuālas problēmas literatūras un kultūras pētniecībā” rīko Liepājas Universitātes Humanitāro un mākslas zinātņu fakultāte, Kurzemes Humanitārais institūts, Latvijas Universitātes Literatūras, folkloras un mākslas institūts, Lietuviešu literatūras un folkloras institūts un Vītauta Dižā universitāte.  Konferenci atbalsta Liepājas pilsētas Dome.


Aicināti visi interesenti!

Atpakaļ

Neviens komentārs šim ierakstam vēl nav pievienots.

Zemāk novietotajā laukā, lūdzu ievadiet drošības kodu 1peu, pretējā gadījumā Jūsu komentārs netiks pievienots:

Nosūtīt

Kalendārs

Dec
17

Senāta sēde

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

12:00

Dec
19

LiepU Ziemassvētku sarīkojums

Liepājas Universitāte, Lielā [...]

15:00

Jan
14

Zinātnes padomes sēde

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

12:00