Grāmatas “Trenē savu bērnu panākumiem” atvēršanas svētki (2)

Zane Jansone
Sabiedrisko attiecību daļa
08.02.2018

Foto: Ģirts Gertsons

Vakar Liepājas Universitātē notika grāmatas “Trenē savu bērnu panākumiem” atvēršanas svētki.


Atklāšanā piedalījās Izraēlas vēstniece Latvijā Lironne Bar-Sadē, Liepājas Universitātes rektore Dace Markus, Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks Atis Deksnis, grāmatas autore Maly Danino, PSDF dekāne Ilze Miķelsone, kuri savās runās pateicās iesaistītajām personām, kā arī sveica autori un klātesošos.


Grāmatas autore, Izraēlas asociācijas Nitzan bērniem un pieaugušajiem ar mācīšanās traucējumiem izpilddirektore Mali Danino teica paldies visiem, kas palīdzēja grāmatai nonākt līdz lasītāju rokām latviešu valodā un priecājās, par veiksmīgo sadarbību ar Liepājas Universitāti, kura notiek jau kopš 2016. gada.  


Pedagoģijas un sociālā darba fakultātes dekāne Ilze Miķelsone pateicās par ieguldīto darbu grāmatas tulkotājiem, izdevniecībai, Pilsētas domei par finansiālo atbalstu un izteica cerību: “Grāmata būs ļoti noderīga nozares speciālistiem un studentiem. Es ceru, ka mēs vēl sadarbosimies pie kāda no projektiem un tiešām ceru, ka šīs grāmatas stāsts vēl turpināsies.”


Foto ŠEIT.

Atpakaļ

Gatis 08.02.2018 14:21:29

Lieliski būtu ja kaut vai vienā teikumā būtu aprakstīts, par ko ir grāmatā un kam šī grāmata domāta. Vai tā ir domāta vecākiem kuri audzina bērnus ar īpašām vajadzībām, vai citām bērnu grupām? Kas tad īsti ir šīs grāmatas saturs? Vai metodika, vai teorija, vai kāds pētījums ar secinājumiem un rekomendācijām?

EGIJA 09.02.2018 22:08:13

Kur var iegādāties grāmatiņu?

Zemāk novietotajā laukā, lūdzu ievadiet drošības kodu 388i, pretējā gadījumā Jūsu komentārs netiks pievienots:

Nosūtīt

Kalendārs

Oct
18

Viesseminārs "Islāmiskā terorisma saknes un...

Liepājas Universitāte, Lielā [...]

14:00

Oct
22

Studiju padomes sēde

Liepājas Universitāte, Lielā [...]

10:00

Oct
26

Pirmkursnieku iesvētības "Pamestais cirks"

Liepājas Universitāte, Lielā [...]

17:00