Mākslas gaitenī apskatāma Iritas Timbras darbu izstāde (0)

Zane Jansone
Sabiedrisko attiecību daļa
08.01.2018

Foto: Ģirts Gertsons

Šodien Liepājas Universitātes mākslas gaitenī tika atklāta mākslinieces Iritas Timbras darbu izstāde. Uz atklāšanu bija pulcējušies, gan Liepājas Universitātes rektore gan Iritas bijušie pasniedzēji, kā arī darba kolēģi no Liepājas BJC un citi interesenti.

Sveicot mākslinieci, rektore atzina: “Kolēģi, šoreiz mums atkal ir jauna izstāde. Irita ir mūsu absolvente, kurai  ir īpaša māksla, kas atšķiras no šeit iepriekš redzētā un tas ir ļoti brīnišķīgi, lai šajā  aukstajā laikā, kad nevaram sagaidīt sniegu, ienestu ēkā krāsainumu un prieku.”

Uzrunājot klātesošos, docētāja Inta Klāsone uzsvēra, ka šī reize ir īpašs gadījums, jo LiepU absolventi arī uzsāk skaisto tradīciju - eksponēt savus darbus mākslas gaitenī. Māksliniece atzina: ”Prieks par šādu sadarbību un par to, ka esam kopā, jo tikai turoties kopā mēs varam daudz, daudz vairāk.”

Iritu atbalstīt un priecāties par panākumiem bija ieradušies Liepājas BJC kolēģi. Direktore Ineta Klāsone pastāstīja, ka visi kolēģi ar Iritu ļoti lepojas un priecājas, ka šīs zināšanas tiek nodotas arī tālāk jaunajai paaudzei, darbojoties kā pulciņu skolotājai un metodiķei.

Pati māksliniece atzina, ka viens izstādes darbs tapis  no ekspozīcijas sākuma iekārtošanas brīža līdz atklāšanas brīdim, piebilstot: “Nevēlos neko par darbiem teikt, jo es neesmu uz to plātīšanos. Man šķiet, ka darbi runā paši par sevi, katram pašam ir iespēja saredzēt. “

Aicinām ikvienu  apmeklēt izstādi Liepājas Universitātē 2. stāvā.

Foto ŠEIT.

Atpakaļ

Neviens komentārs šim ierakstam vēl nav pievienots.

Zemāk novietotajā laukā, lūdzu ievadiet drošības kodu hrmg, pretējā gadījumā Jūsu komentārs netiks pievienots:

Nosūtīt

Kalendārs

Oct
18

Viesseminārs "Islāmiskā terorisma saknes un...

Liepājas Universitāte, Lielā [...]

14:00

Oct
22

Studiju padomes sēde

Liepājas Universitāte, Lielā [...]

10:00

Oct
26

Pirmkursnieku iesvētības "Pamestais cirks"

Liepājas Universitāte, Lielā [...]

17:00