LiepU slēdz sadarbības līgumu ar Liepājas Raiņa 6. vidusskolu (0)

Simona Laiveniece
Sabiedrisko attiecību daļa
04.12.2017

Foto: publicitātes

Liepājas Universitātes rektore Dace Markus un Liepājas Raiņa 6. vidusskolas direktors Kārlis Strautiņš šodien parakstīja līgumu, kas paredz sadarbību izglītības un zinātnes jomā, veicina pētniecību un zināšanu pārnesi uz tautsaimniecību, kā arī pilnveido skolēnu mācību darbības ievirzi pētniecībā.


 Topošajiem skolotājiem tiks dota iespēja iegūt pedagoģiski metodiskā un ārpusklases darba pieredzi trīspusējā sadarbībā: skolotājs – students – pasniedzējs. Sadarbība starp abām līgumslēdzēju pusēm tiek paredzēta visos līmeņos un ir vērsta uz efektīvu stratēģisko partnerību.


Liepājas Universitātes Pedagoģijas un sociālā darba fakultātes dekāne Ilze Miķelsone uzsver sadarbības nozīmību: “Pats svarīgākais mums ir dot studentiem prakses iespējas, kā arī veidot skolotāja asistentu dienestu.”


Studiju programmas “Pamatizglītības skolotājs” 3. kursa studente Madara Sustrupa atzīst: “Prakses studentiem ir ļoti svarīgas, tur mēs iegūstam vislielāko pieredzi. Lekcijas iedod teoriju, bet, sastrādājoties ar skolotājiem, mēs saņemam gan padomus, gan mācību materiālus, gan veidojam kontaktu ar skolēniem.”

Atpakaļ

Neviens komentārs šim ierakstam vēl nav pievienots.

Zemāk novietotajā laukā, lūdzu ievadiet drošības kodu hm2n, pretējā gadījumā Jūsu komentārs netiks pievienots:

Nosūtīt

Kalendārs

Nov
26

Senāta sēde

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

12:00

Dec
03

Zinātnes padomes sēde

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

12:00

Dec
10

Studiju padomes sēde

Liepājas Universitāte, Lielā [...]

10:00

x