Studentiem lekciju lasa mūziķis Aivars Hermanis (0)

Sabiedrisko attiecību daļa
24.11.2017

Foto: Ģirts Gertsons

Šodien Liepājas Universitātes studijas programmas “Kultūras vadība” studentiem un citiem interesentiem lekciju lasīja mūziķis, producents, liepājnieks Aivars Hermanis.


Pirms tikties ar studentiem Aivars Hermanis ar Liepājas Universitātes rektori Daci Markus, Vadības un sociālo zinātņu fakultātes dekāni Intu Kulbergu un programmas direktoru Uldi Drišļuku pārrunāja turpmākās sadarbības iespējas un vienojās par to, ka abas puses ir ieinteresētas sadarbību turpināt arī nākamajā gadā.


Noklausīties Aivara Hermaņa lekciju “Mūzikas menedžments” bija sanākuši ne tikai studenti, bet arī mūziķa laikabiedri Liepājas laikā – Valdis Skujiņš, Raimonds Gabaliņš un citi interesenti. Runājot par šādu studiju kursu, Aivars Hermanis uzsvēra: “Studentiem ir jāzina, kā darbojas industrija. Es iezīmēšu kopējo vīziju, kā tas darbojas pasaulē un Latvijā. Cilvēkiem, kuri tajā nav iesaistīti, bieži vien ir grūti saprast, kā ir ieguldīt un nopelnīt naudu un saprast, kas paliek pāri. Viss, kas man ir, ir nopelnīts ar mūzikas biznesu.”


Foto ŠEIT. 

Atpakaļ

Neviens komentārs šim ierakstam vēl nav pievienots.

Zemāk novietotajā laukā, lūdzu ievadiet drošības kodu zz3q, pretējā gadījumā Jūsu komentārs netiks pievienots:

Nosūtīt

Kalendārs

Sep
26

Vairas Kārkliņas grāmatas atvēršanas svētki...

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

15:30

Oct
01

Senāta sēde

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

12:00

Oct
08

Zinātnes padomes sēde

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

12:00