Mehatronikas studenti varēs apvienot studijas un darbu specialitātē (1)

Sabiedrisko attiecību daļa
11.04.2016

Liepājas Universitātes Dabas un inženierzinātņu fakultātes Mehatronikas studiju programmas studentiem drīzumā tiks piedāvāta vēl nebijusi iespēja apvienot studijas ar darbu specialitātē.


Stāsta studiju programmas Mehatronika direktors Armands Grickus: „Mēs iedibinām duālo apmācības principu – tas nozīmē, ka daļu no laika studenti pavadīs auditorijās lekcijās, bet daļu – uzņēmumā strādājot. Studentiem tas dos nepieciešamās finanses. Lai arī tā nebūs pilna slodze, bet ienākums noteikti būs lielāks kā valsts noteiktā stipendija, turklāt students nepastarpināti varēs iepazīt nākošo darba vietu un saprast profesionālos pamatus. Uzņēmējiem tā būs iespēja domāt par kadru politiku un iepazīstināt studentu ar uzņēmuma specifiku un darba apstākļiem. Savukārt mēs uzzināsim, kam apmācību procesā jāpievērš vairāk uzmanība.”


Vēlmi sadarboties jau ir izteikuši vairāki uzņēmumi, kuri ar studentiem slēgs trīspusēju līgumu, kurā ir noteiktas visu iesaistīto pušu tiesības un atbildība.

Atpakaļ

Edgars 09.05.2016 16:25:48

Ļoti labs veids kā apgūt profesiju. Noteikti būs vairāk interesentu, jo nebūs vair jāvadās pēc principa strādāt un piemācīties, bet gan viss jau laikus būs saskaņots.

Zemāk novietotajā laukā, lūdzu ievadiet drošības kodu kie9, pretējā gadījumā Jūsu komentārs netiks pievienots:

Nosūtīt

Kalendārs

Oct
18

Viesseminārs "Islāmiskā terorisma saknes un...

Liepājas Universitāte, Lielā [...]

14:00

Oct
22

Studiju padomes sēde

Liepājas Universitāte, Lielā [...]

10:00

Oct
26

Pirmkursnieku iesvētības "Pamestais cirks"

Liepājas Universitāte, Lielā [...]

17:00