Ir atvērta elektroniskā “Latviešu valodas rokasgrāmata” (0)

Liepājas Universitāte un Latviešu valodas aģentūra piektdien aicināja interesentus uz semināru par informatīvi praktisko elektronisko līdzekli “Latviešu valodas rokasgrāmata”, kura jau ir pieejama lietotājiem.
Lasīt vairāk

Aicina pilnveidoties dzejas un prozas rakstīšanā (0)

9. un 10. novembrī Piejūras pilsētu literārā akadēmija aicina apmeklēt lekcijas un meistardarbnīcas pie Aivara Eipura, Janas Egles un Lindas Zulmanes. Visas tikšanās notiks Liepājas Universitātē, Kūrmājas prospektā 13, 118. telpā.


Lasīt vairāk

LiepU docente atgriežas no konferences Spānijā (0)

No starptautiskas teātra kritikas un teorijas konferences Santjago de Kompostelas (Santiago de Compostela) universitātē Spānijā ir atgriezusies Liepājas Universitātes Kurzemes Humanitārā institūta pētniece Vēsma Lēvalde.
Lasīt vairāk

Latvijas simtgadē LiepU mākslinieki atklāj izstādi Lietuvā (0)

Ar izstādes atklāšanu Šauļu mākslas galerijā “Laiptai”, kas ir ilglaicīga un uzticama sadarbības partnere Liepāja Universitātes māksliniekiem, tika atzīmēta Latvijas simtgade Lietuvā.
Lasīt vairāk

LiepU studenti un personāls aicināti pieteikties Erasmus+ mobilitātēm uz Filipīnām (0)

Liepājas Universitāte ar Valsts izglītības attīstības aģentūru ir noslēgusi Erasmus+ līgumu, kas paredz vienam Liepājas Universitātes doktorantūras studentam, vienam docētājam un vienam darbiniekam “Jauno mediju mākslas” jomā doties uz Ateneo de Manila Universitāti, kas atrodas Filipīnās.
Lasīt vairāk

Kalendārs

Dec
17

Senāta sēde

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

12:00

Dec
19

LiepU Ziemassvētku sarīkojums

Liepājas Universitāte, Lielā [...]

15:00

Jan
14

Zinātnes padomes sēde

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

12:00