LiepU pārstāvji piedalās izglītības izstādēs un semināros Azerbaidžānā un Ukrainā (0)

No 11. līdz 13. oktobrim Liepājas Universitātes Ārzemju sakaru daļas Galvenā speciāliste starptautiskās sadarbības jautājumos Ērika Lauberga pārstāvēja LiepU starptautiskā izglītības izstādē “Education and Career”, kura norisinājās Baku, Azerbaidžānā, savukārt 16. oktobrī Ārzemju sakaru daļas Vecākā referente Sintija Leigute – starptautiskā izglītības izstādē “Begin Edu Fair Kiev”, kas norisinājās Kijevā, Ukrainā.
Lasīt vairāk

Vidusskolēn, ielūkojies studenta ikdienā! (0)

Liepājas Universitātē no 26. līdz 30. novembrim norisināsies ikgadējais pasākums “Roku rokā ar studentu”, kurā vidusskolēni varēs pavadīt dienu iepazīstot augstskolas dzīvi. Ar sevis izvēlēto studentu, varēs doties uz lekcijām, iepazīt kursa biedrus un pasniedzējus, studenta dzīvi, Liepājas Universitāti un pašu Liepāju.
Lasīt vairāk

LiepU atzīmē Latvijas Republikas proklamēšanas 100. gadadienu (0)

Liepājas Universitātes Aktu zālē uz Latvijas Republikas proklamēšanas 100. gadadienas svētku pasākumu bija pulcējušies Liepājas Universitātes studenti, mācībspēki un darbinieki.
Lasīt vairāk

No RUECVET 5. semināra Uzbekistānā atgriezušies LiepU pasniedzēji (0)

No 6. līdz 10. novembrim autonomās Karakalpakstānas republikas galvaspilsētā Nukus (Uzbekistāna) notika projekta RUECVET 5.starptautiskais seminārs ar ERASMUS+  programmas atbalstu.
Lasīt vairāk

Baltu filologi uzklausa žurnāla redaktori (0)

Liepājas Universitātes Humanitāro un mākslas zinātņu fakultātes studiju programmas “Baltu filoloģija, kultūra un komunikācija” 4. kursa studentēm studiju kursā “Publicistika” lekciju nolasīja žurnāla “Ilustrētā Vēsture” galvenā redaktore Aiva Lapiņa.
Lasīt vairāk

Kalendārs

Dec
17

Senāta sēde

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

12:00

Dec
19

LiepU Ziemassvētku sarīkojums

Liepājas Universitāte, Lielā [...]

15:00

Jan
14

Zinātnes padomes sēde

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

12:00