Piedalāmies “Slāvu lasījumos” Daugavpils Universitātē (0)

Humanitāro un mākslas zinātņu fakultātes asociētā profesore Valentīna Kaļiņina ir atgriezusies no DU konferences “XXIII Slāvu lasījumi”.
Lasīt vairāk

LiepU studenti piedalās SELL 2018 spēlēs un atved medaļu (0)

Nedēļas nogalē Igaunijas pilsētā Tartu notika studentu sporta spēles SELL 2018. Tajās piedalās triju Baltijas valstu un Somijas studenti.
Lasīt vairāk

Stāstīs par sintakses jautājumiem rakstniecībā (0)

Sestdien, 12. maijā, pie Piejūras pilsētu literārās akadēmijas (PPLA) dalībniekiem viesosies Liepājas Universitātes (LiepU) Humanitāro un mākslas zinātņu fakultātes profesores Linda Lauze un Diāna Laiveniece, kuras iepazīstinās ar sintakses jautājumiem un analizēs jauno literātu darbus no valodas aspektiem. Pēc nodarbībām paredzētas prozas un dzejas meistardarbnīcas. Interesenti aicināti plkst. 12.00 LiepU, Kūrmājas prospektā 13, 118. telpā.
Lasīt vairāk

Robotikas pulciņa dalībnieki demonstrē savas prasmes (0)

Sestdien, 19. maijā, Liepājas Universitātes Dabas un inženierzinātņu fakultātē notika robotikas sezonas noslēguma sacensības skolēniem.
Lasīt vairāk

Liepājas Universitāte aizvadījusi Muzeju nakti (0)

Šogad Muzeju naktī Liepājas Universitāte piedāvāja ielūkoties universitātes Mākslas nodaļas pasniedzēju pavektajā un Liepu zinātnieku sarakstītajā.
Lasīt vairāk

Kalendārs

Jun
21

VSZF studentu izlaidums

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

12:00

Jun
21

JMM Spēles un interaktīvo tehnoloģiju...

Kūrmājas prospekts 13, [...]

15:00

Jun
21

DIF studentu izlaidums

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

15:00

x