Atklās konkursu „Ideju kauss 2010”

Otrdien, 15.  jūnijā, preses konferencē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sadarbībā ar rīkotājpartneri - Rīgas Tehniskās universitātes Studentu parlamentu atklāts jau ceturto inovatīvo biznesa plānu konkursu „Ideju kauss 2010”. Lai gūtu atbalstu biznesa ideju īstenošanai, šogad biznesa idejas LIAA konkursam jāiesniedz līdz 31. jūlijam.
Lasīt vairāk

Informācija kredītņēmējiem!

SEB banka informē,  ka studējošie, kas pieteikušies valsts galvotam kredītamlīgumus varēs noslēgt līdz 30.06.2010. (ieskaitot). Pēc 30.06.2010. tie kredīta pieteikumi, uz kuru pamata nebūs noslēgti līgumi, tiks anulēti.
Lasīt vairāk

Liepājas Universitāte piedalās Lielās gadalaiku pogu segas tapšanā (1)

Liepājas Tautas amatnieki ir aizsākuši darināt Lielo gadalaiku pogu segu, kuras 25 metros tiks atdzīvināta Imanta Ziedoņa „Pasaka par pogu”. Arī Liepājas Universitāte piedalās šīs gadalaiku pogu segas tapšanā un no 10. līdz 20. maijam universitātes foajē ikviens var pielikt savu roku šī unikālā kopdarba tapšanā un piešūt pavasarīgu dzelteno toņu pogu.  

Lasīt vairāk

Latvijas Zinātnes padomes Ekspertu komisiju vēlēšanu komisijas AICINĀJUMS (0)

Cienītie Latvijas zinātnieki! 

Saskaņā ar LR MK 20.06.2006. noteikumiem Nr. 497 “Noteikumi par Latvijas Zinātnes padomes ekspertu komisiju izveidošanu un darbību”, Latvijas Zinātnes padomes (turpmāk – LZP) Ekspertu komisiju (turpmāk – EK) vēlēšanu komisija (turpmāk – Vēlēšanu komisija) aicina Jūs piedalīties LZP EK vēlēšanās.

Lasīt vairāk

Kalendārs

Dec
17

Senāta sēde

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

12:00

Dec
19

LiepU Ziemassvētku sarīkojums

Liepājas Universitāte, Lielā [...]

15:00

Jan
14

Zinātnes padomes sēde

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

12:00