Liepājas Universitātē notiks lekcija par Latvijas ilgtermiņa attīstības stratēģiju (0)

16. jūnijā pulksten 12.00 Liepājas Universitāte aicina uz lekciju „Latvijas ilgtermiņa attīstības stratēģija: kāda tā varētu būt un kurš to īstenos?”. Norises vieta – Liepājas Universitātes 243. telpa.
Lasīt vairāk

UZMANĪBU 1.un 2. kursa studenti! (2)

Studentiem, kuri  pēc „Noteikumi par valsts budžeta finansēto eksmatrikulēto studējošo aizvietošanu un studējošo rotāciju”, pretendē uz šo noteikumu 18. punktā minētajām priekšrocībām:
Lasīt vairāk

Aug Liepājas Universitātes zinātņu doktoru saime (4)

Šī gada pirmā puse Liepājas Universitātē ir jaunām zinātņu doktorēm bagāta – disertācijas jau aizstāvējušas vai pavisam drīz gatavojas aizstāvēt septiņas Universitātes darbinieces.
Lasīt vairāk

Liepājas Universitātes Studentu padome viesojas Saeimā (0)

26.maijā pēc bijušā Liepājas Universitātes rektora Oskara Zīda aicinājuma, trīspadsmit Liepājas Universitātes Studentu padomes pārstāvji devās vizītē uz Saeimu, kurā studentiem bija iespēja klātienē vērot ārkārtas Saeimas sēdi. Tika izskatīts un balsošanai izvirzīts jautājums par A. Šlesera izdošanu dzīvesvietas kratīšanai.
Lasīt vairāk

Īsziņas no 30.05. līdz 05.06. (0)

Šonedēļ "Īsziņās":

  • 3. jūnijā plkst. 12.30 Liepājas Universitātē viesosies Mičiganas (ASV) profesors Māris Vinovskis;
  • 6. jūnijā Rīgā tiks atklāta Liepājas Universitātes studiju programmas „Jauno mediju māksla”bakalaura darbu izstāde„Cita lokācija”;
  • 10. jūnijā Liepājas Universitātē notiks LiepU un RPIVA organizētais seminārs ,,Pedagoģijas paradigmas maiņas iespējas”.
Lasīt vairāk

Kalendārs

May
23

Asins donoru diena

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

09:00

May
28

Senāta sēde

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

12:00

Jun
04

Zinātnes padomes sēde

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

12:00

x