Aicina pieteikties boulinga turnīram “Ķegļu cīņas 2012” (0)

No š.g. 13. marta līdz 18. martam ikvienam Liepājas Universitātes (LiepU) mācībspēkam, darbiniekam un studentam ir iespēja pieteikties uz LiepU Studentu padomes organizēto boulinga turnīru “Ķegļu cīņas 2012”, kura mērķis ir stiprināt universitātes studentu, mācībspēku un darbinieku savstarpējo saskaņu neformālā, sportiskā un azartiskā gaisotnē.
Lasīt vairāk

Kandidē LiepU Studentu padomes vēlēšanās (0)

Vēlies padarīt savu un citu studentu dzīvi labāku? Vēlies ietekmēt lēmumu pieņemšanu un parādīt savas spēja? Kandidē Liepājas Universitātes (LiepU) Studentu padomes vēlēšanās. Lai kandidētu, Tev jāizveido sava partija ar vismaz 15 studējošajiem un līdz š.g. 15. martam partijas saraksts jāiesniedz LiepU Studentu padomes vēlēšanu komisijai, Lielā ielā 14, 125. telpā.
Lasīt vairāk

Aicina piedalīties labdarības izsolē „Bērni sapņo – Liepāja dara!” (0)

Piektdien, 16. martā, pulksten 16:00 viesnīcā "Promenade Hotel" "Rietumu Radio" sadarbībā ar Liepājas Universitātes Studentu padomi rīko labdarības izsoli "Bērni sapņo – Liepāja dara". Pasākumā iegūtie līdzekļi tiks ziedoti biedrībai "Dižvanagi", nodrošinot finansiālu atbalstu bērnu paliatīvajai mājas aprūpei.
Lasīt vairāk

Atgādinājums studentiem (1)

Atgādinām, ka tuvojas 20. marts, tas ir,  pavasara semestra studiju maksas otrais nomaksas termiņš. Lūdzam veikt maksājumus atbilstoši Līgumam par studijām.
Lasīt vairāk

Liepājas Universitātē notiks konference angļu valodas skolotājiem (0)

Šī gada 13. martā skolotāju tālākizglītības programmas ietvaros izdevniecība „Pearson” sadarbībā ar Liepājas Universitāti (LiepU) organizē gadskārtēju konferenci angļu valodas skolotājiem „Zinoša izvēle” („Making Informed Choices”). Konference notiks Liepājas Universitātē, Lielā ielā 14, aktu zālē.
Lasīt vairāk

Kalendārs

Dec
17

Senāta sēde

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

12:00

Dec
19

LiepU Ziemassvētku sarīkojums

Liepājas Universitāte, Lielā [...]

15:00

Jan
14

Zinātnes padomes sēde

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

12:00