Pamatstudiju konkursa norise

Konkurss vienotajā uzņemšanā norisināsies divās kārtās. Pirmās kārtas rezultāti tiks paziņoti 22. jūlijā, otrās kārtas rezultāti – 27. jūlijā. Konkursa rezultāti tiks paziņoti portālā www.latvija.lv, kā arī īsziņu un elektroniskās vēstules veidā.
Lasīt vairāk

Liepājas Universitātē modernizē studiju laboratorijas un bibliotēku (0)

Liepājas Universitātē ir noslēdzies viens no projekta „Liepājas Universitātes infrastruktūras un mācību aprīkojuma modernizācija prioritāro virzienu studiju kvalitātes uzlabošanai, nodrošinot vienlīdzīgu iespēju principu un universālu vides pieejamību” iepirkumiem aparatūras iegādei studiju laboratorijām un bibliotēkai par kopējo summu 584 615 lati.
Lasīt vairāk

Vienotā pieteikšanās studijām (1)

2011. gadā tika izveidota vienota sistēma reflektantu pieteikumu iesniegšanai pamatstudijās vairākās augstskolās. Šogad savu dalību sistēmā pieteikusi arī Liepājas Universitāte(LiepU).

Lasīt vairāk

Piesakies studijām Liepājas Universitātē (0)

Šī gada 12. jūlijā Liepājas Universitātē sāksies jauno studentu uzņemšana 2011./2012. studiju gadam. Pirmo reizi šogad Liepājas Universitāte ir iesaistījusies Vienotās pieteikšanās sistēmā, kur reflektanti jau no 27.jūnija portālā www.latvija.lv/studijas var aizpildīt studiju pieteikumu pamatstudijām elektroniski. 
Lasīt vairāk

Aktuāls viedoklis: LiepU maģistrants Pāvels Jurs (3)

Ir pagājis krietns laiks kopš tika izveidots Liepājas Pedagoģijas institūts, kurš mūsdienās kļuvis par Liepājas Universitāti. Neapšaubāmi jebkurš liepājnieks varētu lepoties, ka tieši viņa pilsētā atrodas lielākā augstskola Kurzemē, kurā iespējams studēt vairāk nekā 40 studiju programmās un apgūt vairākas zinātnes. 
Lasīt vairāk

Kalendārs

May
28

Senāta sēde

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

12:00

Jun
04

Zinātnes padomes sēde

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

12:00

Jun
11

Studiju padomes sēde

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

10:00

x