Izstāde "Eksperiments" Muzeju naktī (0)

Muzeju naktī 19. maijā Liepājas Universitātes Mākslas pētījumu laboratorijas telpās (Kūrmājas pr. 13) būs aplūkojama mediju mākslas ekspozīcija “Eksperiments”.
Lasīt vairāk

Notiks Latvijas Bankas vieslekcija (0)

15. maijā plkst. 12.00 Liepājas Universitātē ikviens interesents aicināts apmeklēt Latvijas Bankas atklāto vieslekciju “Latvijas tautsaimniecība – pārkaršanas riski.”


Lasīt vairāk

Liepājas Universitātē diskutē valodas pētnieki (0)

Šodien Liepājas Universitātē notiek jau 15. starptautiskā zinātniskā konference “Valodu apguve: problēmas un perspektīva”, kurā zinātnieki no piecām valstīm dienas garumā dažādās sekcijās diskutēs par jauno un aktuālo valodu saturā un mācīšanā.
Lasīt vairāk

Dizaina studentu radošais laiks (0)

26. aprīlī Liepājas Universitātes studiju programmas “Dizains” studenti kopā ar mācībspēkiem piedalījās Kauņas kolēģijas Lietišķo zinātņu universitātes J. Vienožinska mākslas fakultātes radošās studentu apvienības organizētajā Starptautiskajā studentu konferencē  “Ideju forums 2018”.
Lasīt vairāk

Rakstniecības studenti zināšanas smelsies Ventspilī (0)

Ceturtdien, 26. aprīlī, Liepājas Universitātes maģistra studiju programmas “Rakstniecības studijas” 1. kursa studenti dosies uz Ventspils Starptautisko Rakstnieku un tulkotāju māju, lai klausītos lekcijas, kā arī piedalītos semināros un diskusijās ar Rakstnieku mājas rezidentiem, rakstniekiem, dzejniekiem un tulkotājiem.
Lasīt vairāk

Kalendārs

May
25

Skaņas mākslas izstādes atklāšana

Tirgus iela 9, Liepāja, [...]

19:00

May
25

"Skaņas dienu" atvērtais performanču vakars

Tirgus iela 9, Liepāja, [...]

20:00

May
26

Dzīvās eksperimentālās un elektroniskās...

Tirgus iela 9, Liepāja, [...]

20:00

x