Darbu publicēšana Taylor & Francis Open Access vai Cogent Open Access žurnālos (0)

Kultūras informācijas sistēmu centrs sadarbībā ar starptautisko bezpeļņas organizāciju EIFL (Electronic Information for Libraries) programmā “Elektroniskās publikācijas Latvijas bibliotēkām” piedāvā Liepājas Universitātes pētniekiem iespēju publicēt savus pētniecības darbus Taylor & Francis Open Access žurnālos vai Cogent Open Access žurnālos.
Lasīt vairāk

Studenti un pasniedzēji piedalās seminārā Ventspils Augstskolā (0)

Humanitāro un mākslas zinātņu fakultātes studiju programmas “Eiropas valodas un kultūra” studenti un pasniedzēji devās mācību braucienā, lai apmeklētu Ventspils Augstskolu un piedalītos Baltijas–Vācijas Augstskolu biroja organizētajā seminārā „Globalizācija un valoda”.
Lasīt vairāk

Vizītē Liepājas Universitātē ierodas ekonomikas ministrs (0)

Liepājas Universitātē vizītē bija ieradies ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens, lai iepazīstinātu ar pētījumu “Latvijas darba tirgus. Attīstības tendences un nākotnes izaicinājumi”.
Lasīt vairāk

Personāls un studenti varēs doties Erasmus+ apmaiņā uz Bosniju un Hercegovinu, Filipīnām un Krieviju (0)

Liepājas Universitāte ar Valsts izglītības attīstības aģentūru ir noslēguši Erasmus+ līgumu (Nr. 2018-1-LV01-KA107-046886), kas paredz Liepājas Universitātes personālam un studentiem Erasmus+ ietvaros 2018./2019. un 2019./2020. akadēmiskajā gadā doties uz Bosniju un Hercegovinu, Filipīnām un Krieviju, kas ir Erasmus+ programmas partnervalstis, kā arī uzņemt LiepU studentus un personālu no šīm partneraugtskolām.
Lasīt vairāk

Liepājas Universitāte atkal saņem Zaļo karogu (0)

14. septembrī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā tika piešķirti apbalvojumi Latvijas Ekoskolām. Liepājas Universitāte ir vienīgā no augstskolām Latvijā, pie kuras atkal plīvos Zaļais karogs.
Lasīt vairāk

Kalendārs

Sep
21

Ceturtais OPEN LAB pasākums par tēmu...

Kūrmājas prospekts 13, [...]

09:00

Sep
26

Vairas Kārkliņas grāmatas atvēršanas svētki...

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

15:30

Oct
01

Senāta sēde

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

12:00