Notiks Vilmas Kalmes grāmatas atvēršana (0)

Liepājas Universitātes eksdocente Vilma Kalme sarakstījusi grāmatu „Vingrošana pēc 60”, kas izdota izdevniecībā Zvaigzne ABC.
Lasīt vairāk

Mūsu pasniedzēja nolasa lekcijas Sakarijas Universitātē (0)

Liepājas Universitātes Humanitāro un mākslas zinātņu fakultātes asociētā profesore Valentīna Kaļiņina ir atgriezusies no Sakarijas Universitātes Turcijā.
Lasīt vairāk

Seminārā prezentē sadarbības projekta rezultātus (0)

7. jūnijā Liepājas Universitātē notika seminārs, kurā piedalījās Dabas un inženierzinātņu fakultātes un Dabaszinātņu un inovatīvo tehnoloģiju institūta pārstāvji, Latvijas Universitātes pētnieki un Liepājas SEZ ostas pārstāvis Ostas kapteiņa vietnieks Gints Ažēns.


Lasīt vairāk

Reflektantu uzņemšana doktora studiju programmās “Pedagoģija” un “E-studiju tehnoloģijas un pārvaldība” (0)

No 3. jūlija līdz 13. jūlijam (8.07 – 9.07 brīvs) Liepājas Universitātē norisināsies uzņemšana doktora studiju programmās “Pedagoģija”  un “E-studiju tehnoloģijas un pārvaldība”.  Pieteikties doktora studijām iespējams gan klātienē, gan elektroniski.
Lasīt vairāk

Aprit desmit gadi kopš augstskolai Liepājā piešķirts universitātes statuss (0)

Šodien Liepājas Universitātē notika svinīgā Satversmes sēde, kurā līdzās universitātes rektores informatīvajam pārskatam un jauna Senāta vēlēšanām, klātesošie atcerējās laiku pirms desmit gadiem, kad 2008. gada 12. jūnijā Liepājas Universitātei tika piešķirts universitātes statuss

Lasīt vairāk

Kalendārs

Jun
21

VSZF studentu izlaidums

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

12:00

Jun
21

JMM Spēles un interaktīvo tehnoloģiju...

Kūrmājas prospekts 13, [...]

15:00

Jun
21

DIF studentu izlaidums

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

15:00

x