Fakultātes nostiprina sadarbību ar LSEZ (0)

Šodien Liepājas Universitātes Dabas un inženierzinātņu fakultātes dekāne Anita Jansone un Vadības un sociālo zinātņu fakultātes dekāne Inta Kulberga uz tikšanos bija aicinājušas Liepājas SEZ attīstības direktoru Gati Ginteru, lai pārrunātu sadarbības iespējas.
Lasīt vairāk

Mūžizglītības nodaļas piedāvājums (0)

Izmanto iespēju apgūt atsevišķus studiju kursus, apmeklējot pamatstudiju un maģistrantūras pilna vai nepilna laika studiju kursus KLAUSĪTĀJA STATUSĀ Liepājas Universitātē
Lasīt vairāk

Reflektantu ziemas uzņemšana doktora studiju programmās “Valodniecība” un “Jauno mediju māksla” (0)

2018. gada 18. janvārī Liepājas Universitātē sāksies dokumentu pieņemšana studijām divās Humanitāro un mākslas zinātņu fakultātes doktora studiju programmās:
Lasīt vairāk

LiepU mācībspēki Maskavā diskutē par translingvismu

Liepājas Universitātes Humanitāro un mākslas zinātņu fakultātes asociētā profesore Valentīna Kaļiņina ir atgriezusies no Krievijas Tautu Draudzības Universitātes Maskavā (Krievija), kur piedalījās   Starptautiskajā zinātniskajā konferencē „No bilingvisma uz translingvismu: par un pret”, referējot par aktuāliem valodas apmācības jautājumiem.
Lasīt vairāk

Bakalaura darbus veiksmīgi aizstāv Kultūras vadības studenti (0)

Liepājas Universitātē šobrīd ir bakalaura un maģistra darbu aizstāvēšanas laiks, lai jau 26. janvārī tagadējie studenti taptu par absolventiem, saņemot diplomus.


Lasīt vairāk

Kalendārs

Feb
19

Studiju padome

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

10:00

Feb
22

Maarten van Rijn vieslekcija par tēmu...

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

09:00

Feb
23

Maarten van Rijn vieslekcija par tēmu...

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

09:00