Studenti aicināti pieteikties Čehijas valdības stipendijām (0)

Čehijas Republikas Izglītības, jaunatnes lietu un fiziskās audzināšanas ministrija piedāvā Latvijas studentiem un akadēmiskajam personālam trīs stipendijas dalībai čehu valodas un kultūras vasaras kursos 2018. gada vasarā. 
Lasīt vairāk

LiepU tiek pārstāvēta izglītības un tehnoloģiju izstādē Darmštatē (0)

 No 23. līdz 25. janvārim Liepājas Universitātes Ārzemju sakaru daļas galvenais speciālists starptautiskās sadarbības jautājumos Patriks Morevs piedalījās Liepājas pilsētas sadraudzības pilsētas Darmštates organizētajā izglītības un tehnoloģiju izstādē “HOBIT 2018”.
Lasīt vairāk

Jaunā gaismā parādās Liepājas Alma mater (0)

Piektdienas, 26. janvāra, vakarā Liepājas Universitāte iemirdzējās visā tās krāšņumā – godinot Latvijas simtgadi, divas dienas tiks izgaismota universitātes fasāde.
Lasīt vairāk

Liepājas Universitātē notiek izlaidumi (0)

Šodien Liepājas Universitātē ziemas izlaidumi notika Dabas un inženierzinātņu, Pedagoģijas un sociālā darba un Vadības un sociālo zinātņu fakultātes nepilna laika studentiem – diplomus saņēma vairāk nekā 50 bakalaura un maģistra studiju absolventi.
Lasīt vairāk

LiepU speciālisti piedalās Doktorantu ziemas skolā Kazdangā (0)

No 24. līdz 26. janvārim Kazdangā notiek Liepājas Universitātes un RTU Tālmācības studiju centra kopīgi organizēta Doktorantu ziemas skola. Tās tēma šoreiz –  “Neironu tīkli un to lietojumi digitālā laikmeta pētniecībā”.
Lasīt vairāk

Kalendārs

Feb
23

Maarten van Rijn vieslekcija par tēmu...

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

09:00

Feb
23
Feb
23

“Izglītības procesa organizācija un...

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

10:00