Piedalāmies “Slāvu lasījumos” Daugavpils Universitātē (0)

Humanitāro un mākslas zinātņu fakultātes asociētā profesore Valentīna Kaļiņina ir atgriezusies no DU konferences “XXIII Slāvu lasījumi”.
Lasīt vairāk

Liepājas Universitātē diskutē valodas pētnieki (0)

Šodien Liepājas Universitātē notiek jau 15. starptautiskā zinātniskā konference “Valodu apguve: problēmas un perspektīva”, kurā zinātnieki no piecām valstīm dienas garumā dažādās sekcijās diskutēs par jauno un aktuālo valodu saturā un mācīšanā.
Lasīt vairāk

Dizaina studentu radošais laiks (0)

26. aprīlī Liepājas Universitātes studiju programmas “Dizains” studenti kopā ar mācībspēkiem piedalījās Kauņas kolēģijas Lietišķo zinātņu universitātes J. Vienožinska mākslas fakultātes radošās studentu apvienības organizētajā Starptautiskajā studentu konferencē  “Ideju forums 2018”.
Lasīt vairāk

Rakstniecības studenti zināšanas smelsies Ventspilī (0)

Ceturtdien, 26. aprīlī, Liepājas Universitātes maģistra studiju programmas “Rakstniecības studijas” 1. kursa studenti dosies uz Ventspils Starptautisko Rakstnieku un tulkotāju māju, lai klausītos lekcijas, kā arī piedalītos semināros un diskusijās ar Rakstnieku mājas rezidentiem, rakstniekiem, dzejniekiem un tulkotājiem.
Lasīt vairāk

Jauno mediju mākslas mākslinieki piedalās festivālā Šauļos (0)

No mediju mākslas festivāla “Enter 16”, kas jau 16. reizi notiek Šauļos un kuru organizē Šauļu mākslas galerija, ir atgriezušies Liepājas Universitātes studiju programmas “Jauno mediju māksla” studenti un mācībspēki.
Lasīt vairāk

Kalendārs

May
23

Asins donoru diena

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

09:00

May
28

Senāta sēde

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

12:00

Jun
04

Zinātnes padomes sēde

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

12:00

x