Baltu filologi uzklausa žurnāla redaktori (0)

Liepājas Universitātes Humanitāro un mākslas zinātņu fakultātes studiju programmas “Baltu filoloģija, kultūra un komunikācija” 4. kursa studentēm studiju kursā “Publicistika” lekciju nolasīja žurnāla “Ilustrētā Vēsture” galvenā redaktore Aiva Lapiņa.
Lasīt vairāk

LiepU profesores ar pieredzi dalās Prāgas Kārļa universitātē (0)

No Prāgas Kārļa Universitātes Filozofijas fakultātes Austrumeiropas studiju institūta Baltistikas katedras ir atgriezušās Humanitāro un mākslas zinātņu fakultātes profesores Linda Lauze un Diāna Laiveniece.
Lasīt vairāk

Jauno mediju mākslas nedēļa “iWeek: Update” Liepājā (0)

Jauno mediju mākslas nedēļa “iWeek” ir ikgadējs festivāls, ko organizē Liepājas Universitātes Mākslas pētījumu laboratorija, MPLab un E-LAB, elektroniskās mākslas un mediju centrs.
Lasīt vairāk

Notiks nodarbības Valodu un kultūras studiju skolā (0)

2. novembrī plkst. 16.00 Liepājas Universitātē, Lielajā ielā 14, 243. telpā notiks pirmā Valodu un kultūras skolas nodarbība, kas adresēta Liepājas pilsētas un rajona skolu vecāko klašu audzēkņiem.
Lasīt vairāk

LU filozofijas doktors lasa lekciju par radikālo islāmu (0)

Liepājas Universitātes Humanitāro un mākslas zinātņu fakultātes studentiem un interesentiem lekciju “Islāmiskā terorisma saknes un draudi – “Islāma valsts” nolasīja LU filozofijas doktors Māris Kūlis.
Lasīt vairāk

Kalendārs

Nov
16

iWeek: UPDATE Zinātniskā konference....

MĀKSLAS PĒTĪJUMU LABORATORIJA [...]

13:00

Nov
16

iWeek: UPDATE Izstādes atklāšana “UPDATE 2.0”....

MĀKSLAS PĒTĪJUMU LABORATORIJA [...]

18:00

Nov
16

iWeek: UPDATE Performanču vakars un koncerts...

Friča Brīvzemnieka iela 28, [...]

21:00

x