Universitātē notiek 1. Baltijas valstu paliatīvās aprūpes speciālistu konference (0)

No 3. līdz 5.augustam Liepājas Universitātē notiek Baltijas Rehabilitācijas centra “Dižvanagi” sadarbībā ar Liepājas Universitātes Pedagoģijas un sociālā darba fakultāti, Liepājas pilsētas domi un Rīgas Stradiņa Universitāti rīkotā 1. Baltijas valstu paliatīvās aprūpes speciālistu konference.
Lasīt vairāk

LiepU rektore uzstājas zinātniskā konferencē

17. maijā 5. Starptautiskā zinātniskā konference ”Contemporary research in phonetics and phonology: methods, aspects and problems” Rīgā tika atklāta ar Dzintras Bondas (ASV), Lindas Šokijas  (Lielbritānija) un Daces Markus referātu “Quantity and duration in Latvian songs from WWI”.
Lasīt vairāk

Starptautiskā zinātniskā konference “Sabiedrība un kultūra” notiek jau 21. reizi (0)

Piektdien, 18. maijā, Liepājas Universitātē notiek 21. starptautiskā zinātniskā konference “Sabiedrība un kultūra: vērtību dimensija”, kuras rīkotājs ir docents Arturs Medveckis.
Lasīt vairāk

Liepājas Universitātē diskutē valodas pētnieki (0)

Šodien Liepājas Universitātē notiek jau 15. starptautiskā zinātniskā konference “Valodu apguve: problēmas un perspektīva”, kurā zinātnieki no piecām valstīm dienas garumā dažādās sekcijās diskutēs par jauno un aktuālo valodu saturā un mācīšanā.
Lasīt vairāk

Izglītības aktualitātes pārmaiņu laikā (0)

20. aprīlī Liepājas Universitātē notika Izglītības zinātņu institūta 10. jubilejas konference, kas veltīta Latvijas simtgadei “Izglītības aktualitātes pārmaiņu laikā”.
Lasīt vairāk

Kalendārs

Sep
21

Ceturtais OPEN LAB pasākums par tēmu...

Kūrmājas prospekts 13, [...]

09:00

Sep
26

Vairas Kārkliņas grāmatas atvēršanas svētki...

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

15:30

Oct
01

Senāta sēde

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

12:00