Liepājas Universitāte piešķir skolēna stipendiju (0)

Jau sesto gadu pēc kārtas Liepājas Universitāte piešķir skolēna stipendiju. Šoreiz tās saņēmējs ir Liepājas 15. vidusskolas 12. klases skolnieks Kārlis Dāvids Liepnieks-Liepiņš.
Lasīt vairāk

Aizvadīta matemātikas un fizikas olimpiāde skolēniem (0)

26. janvārī Liepājas Universitātes Dabas un inženierzinātņu fakultāte rīkoja ikgadējo profesora Edvīna Ģinguļa matemātikas un fizikas olimpiādi skolēniem.
Lasīt vairāk

LiepU piedalīsies elektroniska zinātniskā žurnāla izdošanā (0)

Šā gada decembrī Liepājas Universitātes rektore Dace Markus un Latvijas Universitātes rektors Indriķis Muižnieks ir noslēguši līgumu par sadarbību elektroniskā žurnāla “Baltic Journal of Modern Computing” izdošanā.
Lasīt vairāk

Studenti ceļā uz ziemas izlaidumiem (0)

Liepājas Universitātes studenti gatavojas janvāra beigās notiekošajiem izlaidumiem, bet, lai līdz tiem tiktu, turpinās bakalaura un maģistra darbu aizstāvēšana. Nedēļas nogalē darbu aizstāvēšana notika studiju programmas “Ekotehnoloģijas” studentiem, kur maģistra grādu iegūs astoņi  absolventi.


Lasīt vairāk

Fakultātes nostiprina sadarbību ar LSEZ (0)

Šodien Liepājas Universitātes Dabas un inženierzinātņu fakultātes dekāne Anita Jansone un Vadības un sociālo zinātņu fakultātes dekāne Inta Kulberga uz tikšanos bija aicinājušas Liepājas SEZ attīstības direktoru Gati Ginteru, lai pārrunātu sadarbības iespējas.
Lasīt vairāk

Kalendārs

Feb
23

Maarten van Rijn vieslekcija par tēmu...

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

09:00

Feb
23
Feb
23

“Izglītības procesa organizācija un...

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

10:00