Arturs Medveckis lasa lekcijas Varnas Ekonomikas universitātē (0)

Četras dienas Varnas Ekonomikas universitātē Bulgārijā pavadīja Liepājas Universitātes docents Arturs Medveckis, kurš doktorantiem lasīja lekcijas par biogrāfiskās pētniecības metodēm, kuras var izmantot ekonomiskos pētījumos.


Lasīt vairāk

Aizvadīta konference "Sabiedrība un kultūra: lokālais un globālais" (0)

Liepājas Universitātē 2016. gada 19., 20. maijā aizvadīta 19. Starptautiskā zinātniskā konference Sabiedrība un kultūra: lokālais un globālais. Konferenci organizēja Liepājas Universitātes Socioloģisko pētījumu centrs, Vadības un sociālo zinātņu fakultāte un Dabas un inženierzinātņu fakultāte sadarbībā ar Lietuvas Izglītības zinātņu universitāti kā arī ar jau trešo gadu pēc kārtas rodot sadarbības iespējas ar Liepājas pilsētas pašvaldības iestādes “Kultūras pārvalde” struktūrvienību “Liepājas muzejs”.

Lasīt vairāk

Ir noslēdzies konkurss „Liepājas Universitātei – 60. Mans skolotājs – LiepU absolvents” (0)

Ir noslēdzies Liepājas Universitātes Socioloģisko pētījumu centra sadarbībā ar Kurzemes reģiona izglītības pārvaldēm un izglītības jomas pārstāvjiem Kurzemes reģiona novadu pašvaldībās organizētais konkurss  „Liepājas Universitātei – 60. Mans skolotājs – LiepU absolvents”.


Lasīt vairāk

Skolēni aicināti piedalīties konkursā „Liepājas Universitātei – 60. Mans skolotājs – LiepU absolvents” (0)

Liepājas Universitātes (LiepU) Socioloģisko pētījumu centrs sadarbībā ar Kurzemes reģiona izglītības pārvaldēm un izglītības jomas pārstāvjiem Kurzemes reģiona novadu pašvaldībās aicina 10. – 12.  klašu skolēnus piedalīties konkursā „Liepājas Universitātei – 60. Mans skolotājs – LiepU absolvents”.


Lasīt vairāk

Studenti aicināti piedalīties konkursā „Liepājas Universitātei – 60. Pagātne, tagadne un nākotnes vīzija”

Liepājas Universitātes (LiepU) Socioloģisko pētījumu centrs sadarbībā ar Studentu padomi aicina studentus piedalīties konkursā  „Liepājas Universitātei – 60. Pagātne, tagadne un nākotnes vīzija”, kas notiks š.g. 25. martā plkst. 12:00 Liepājas Universitātē, Lielajā ielā 14, 327. telpā, (Liepājas Universitātes Zinātnes un radošuma dienās).


Lasīt vairāk

Kalendārs

Feb
23

Maarten van Rijn vieslekcija par tēmu...

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

09:00

Feb
23
Feb
23

“Izglītības procesa organizācija un...

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

10:00