Liepu rektore uzstājas muzikālajā konferencē (0)

Muzikālajā konferencē “Dzintaram Kļaviņam 90” Liepājas Universitātes rektore Dace Markus referēja par talantīgā muzikologa, lībiešu kultūras kopēja, komponista, pedagoga Dzintara Kļaviņa saistību ar mācībām un darba gaitām Liepājā un zinātnisko darbu RPIVA.
Lasīt vairāk

LiepU rektore tikās ar Lietuvas Republikas vēstnieku Latvijā (0)

Liepājas Universitātes rektore Dace Markus pirmdien tikās ar Lietuvas Republikas vēstnieku Latvijā Artūru Žurausku, apmainījās ar sveicieniem un aktuālo informāciju.
Lasīt vairāk

Universitāšu rektori tiekas ar partiju pārstāvjiem (0)

Pēc Latvijas universitāšu asociācijas valdes iniciatīvas 23. maijā notika sešu universitāšu rektoru un sešu vadošo partiju diskusija.
Lasīt vairāk

Liepu pirmo reizi apmeklē Itālijas vēstnieks Latvijā (0)

Šodien, 22. maijā, Liepājas Universitāti apmeklēja Itālijas vēstnieks  Latvijā Sebastjāno Fulči (Sebastiano Fulci). Zīmīgi, ka šī ir pirmā Liepājas Universitātes un Itālijas vēstniecības pārstāvju tikšanās reize.


Lasīt vairāk

No vizītes Padebornā atgriezusies LiepU delegācija (0)

Eiropas nedēļā no 2. līdz 7. maijam Padebornā  (Vācija) Eiropas Kultūras mantojuma gadam veltītajā pasākumā piedalījās Liepājas Universitātes administrācijas darbinieki un mācībspēki – rektore Dace Markus, profesore Alīda Samuseviča, asociētais profesors Pāvels Jurs un Kultūras vadības programmas direktors, lektors Uldis Drišļuks.
Lasīt vairāk

Kalendārs

Sep
26

Vairas Kārkliņas grāmatas atvēršanas svētki...

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

15:30

Oct
01

Senāta sēde

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

12:00

Oct
08

Zinātnes padomes sēde

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

12:00