Vidusskolēn, ielūkojies studenta ikdienā! (0)

Liepājas Universitātē no 26. līdz 30. novembrim norisināsies ikgadējais pasākums “Roku rokā ar studentu”, kurā vidusskolēni varēs pavadīt dienu iepazīstot augstskolas dzīvi. Ar sevis izvēlēto studentu, varēs doties uz lekcijām, iepazīt kursa biedrus un pasniedzējus, studenta dzīvi, Liepājas Universitāti un pašu Liepāju.
Lasīt vairāk

Notiks nodarbības Valodu un kultūras studiju skolā (0)

2. novembrī plkst. 16.00 Liepājas Universitātē, Lielajā ielā 14, 243. telpā notiks pirmā Valodu un kultūras skolas nodarbība, kas adresēta Liepājas pilsētas un rajona skolu vecāko klašu audzēkņiem.
Lasīt vairāk

Kļūsti par studentu, kuru ēno! (0)

Student, vai zini, kā ir būt cilvēkam, kurš iedvesmo pieņemt pareizo lēmumu? Tev ir iespēja to uzzināt, ieviešot krāsas ierastajā studiju dzīvē un kļūstot par studentu, kuru ēno!
Lasīt vairāk

Aicina uz prozas meistardarbnīcu un lekciju par prozas žanriem (0)

Piektdien, 12. oktobrī, Liepājas Universitātē, Kūrmājas prospektā 13, 118. telpā, Piejūras pilsētu literārā akadēmija aicina apmeklēt Lindas Zulmanes lekciju „Prozas žanri” un Janas Egles prozas meistardarbnīcu.
Lasīt vairāk

Zinātnieku naktī varēs iepazīt "Zinātni Latvijai" (0)

28. septembrī, kad visā Eiropā norisināsies Zinātnieku nakts, arī Liepājas Universitāte (Lielā iela 14) vērs savas durvis lielākiem un mazākiem interesentiem, piedāvājot plašu zinātnes iepazīšanas programmu.
Lasīt vairāk

Kalendārs

Nov
26

Senāta sēde

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

12:00

Dec
03

Zinātnes padomes sēde

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

12:00

Dec
10

Studiju padomes sēde

Liepājas Universitāte, Lielā [...]

10:00

x