LU pārstāve iepazīstinās ar atvērtās piekļuves jautājumiem (0)

Latvijas Universitātes Bibliotēkas galvenā bibliotekāre Gita Rozenberga pirmdien, 10. decembrī, pulksten 12.00 Liepājas Universitātes pētniekus iepazīstinās ar atvērtās piekļuves jautājumiem.
Lasīt vairāk

Organizē Liepājas Universitātes “Bibliotēkas nakti” (0)

Liepājas Universitātes Bibliotēka sadarbībā ar Studentu padomi rīko tradicionālo Liepājas Universitātes (LiepU) Bibliotēkas pasākumu „Bibliotēkas nakts”,  kas notiks naktī no 17. uz 18. maiju LiepU Bibliotēkā, Lielajā ielā 14.


Lasīt vairāk

Liepājas Universitātē notiks tradicionālā Bibliotēkas nakts (0)

Tuvojoties sesijai, ikvienam studentam darāmo darbu saraksts top tikai garāks. Lai veiksmīgi ar visu tiktu galā, studenti tiek aicināti uz tradicionālo Liepājas Universitātes (LiepU) Bibliotēkas pasākumu „Bibliotēkas nakts”, kas notiks naktī no 12. uz 13. maiju LiepU Bibliotēkā, Lielajā ielā 14.


Lasīt vairāk

SIA "Lursoft" sadarbībā ar Liepājas Universitāti piedāvā pakalpojumu „Studenta komplekts” (0)

SIA "Lursoft" sadarbībā ar Liepājas Universitāti piedāvā pakalpojumu „Studenta komplekts”, kuru aktivizējot, Liepājas Universitātes studentiem tiek sniegta iespēja piekļūt Lursoft datubāzēm – informācijai par uzņēmumiem, amatpersonām, uzņēmumu finanšu datiem. "Studentu komplekts" nodrošina piekļuvi gada pārskatiem, finanšu analīzei, nozaru finanšu koeficientiem, informācijai no Komercķīlu un Maksātnespējas reģistriem, saistību grafam, personu profiliem, tiesu spriedumu datubāzei, normatīvo aktu sistēmai Latlex un statistikas datiem.
Lasīt vairāk

Liepājas Universitātes bibliotēkā būs skatāma Jāņa Menča grāmatu un mācību materiālu izstāde (0)

No 7. aprīļa līdz 20. maijam Liepājas Universitātes bibliotēkas abonementā, Lielajā ielā 14, būs skatāma profesora Jāņa Menča (seniora) grāmatu, mācību materiālu izstāde, kā arī TV matemātikas mācību raidījumu ieraksti.


Lasīt vairāk

Kalendārs

Dec
17

Senāta sēde

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

12:00

Dec
19

LiepU Ziemassvētku sarīkojums

Liepājas Universitāte, Lielā [...]

15:00

Jan
14

Zinātnes padomes sēde

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

12:00