LiepU viesojas Masarikas Universitātes Pedagoģijas nodaļas pārstāves (0)

No 13. līdz 14. novembrim Liepājas Universitātē viesojās Masarikas Universitātes (Čehija) Pedagoģijas nodaļas vadītāja Jana Kratochvilova un pasniedzēja Katerina Vlčkova.
Lasīt vairāk

Izsludināta pieteikšanās doktorantūras stipendijām prestižajā Eiropas Universitātes institūtā (0)

Līdz 2019. gada 31.janvārim interesenti aicināti pieteikties stipendijai doktorantūras studijām Eiropas Universitātes institūtā (EUI) Florencē, Itālijā. Pētniecību doktorantūras studiju līmenī var veikt politikas un sociālo zinātņu, ekonomikas, vēstures un civilizācijas un tiesību zinātņu jomās.

Lasīt vairāk

LiepU studenti un personāls aicināti pieteikties Erasmus+ mobilitātēm uz Filipīnām (0)

Liepājas Universitāte ar Valsts izglītības attīstības aģentūru ir noslēgusi Erasmus+ līgumu, kas paredz vienam Liepājas Universitātes doktorantūras studentam, vienam docētājam un vienam darbiniekam “Jauno mediju mākslas” jomā doties uz Ateneo de Manila Universitāti, kas atrodas Filipīnās.
Lasīt vairāk

LiepU pārstāvji piedalās izglītības izstādēs un semināros Azerbaidžānā un Ukrainā (0)

No 11. līdz 13. oktobrim Liepājas Universitātes Ārzemju sakaru daļas Galvenā speciāliste starptautiskās sadarbības jautājumos Ērika Lauberga pārstāvēja LiepU starptautiskā izglītības izstādē “Education and Career”, kura norisinājās Baku, Azerbaidžānā, savukārt 16. oktobrī Ārzemju sakaru daļas Vecākā referente Sintija Leigute – starptautiskā izglītības izstādē “Begin Edu Fair Kiev”, kas norisinājās Kijevā, Ukrainā.
Lasīt vairāk

LiepU viesosies vairāku Krievijas augstskolu vadība (0)

No 2. līdz 7. oktobrim Liepājas Universitātē Erasmus+ projekta ietvaros viesosies trīs pārstāvji no Krievijas universitātēm, ar kurām LiepU noslēgts sadarbības līgums.
Lasīt vairāk

Kalendārs

Nov
26

Senāta sēde

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

12:00

Dec
03

Zinātnes padomes sēde

Lielā iela 14, Liepāja, [...]

12:00

Dec
10

Studiju padomes sēde

Liepājas Universitāte, Lielā [...]

10:00

x